Obľúbený herec si nahneval Marvel fanúšikov. Prečo nechce, aby vznikol film Deadpool 3?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prečo by nemal vzniknúť film Deadpool 3?

Herec T.J. Miller v rozhovore počas The Adam Corolla Show povedal, prečo by podľa neho nemal nikdy vzniknúť film Deadpool 3. O potenciálnom pokračovaní sa rozpráva už nejaký ten čas, no zatiaľ toho veľa nevieme. Do diskusie tiež prichádza tímovka X-Force ako jeden z dôvodov, ktoré herec uviedol:

„Viete čo… Robia na X-Force, takže Deadpool, Cable a zopár ďalších postáv tam podľa mňa ide. Je tam už toľko rôznych charakterov, že v X-Force už pre mňa nezostáva veľa miesta. A keďže robia na tomto filme, stále sa nerozhodli, či spravia Deadpoola 3. A úprimne, asi by ani nemali.“

Tj Miller
Zdroj: screenrant.com

Známy komik a herec, ktorý si v predchádzajúcich dvoch filmoch zahral barmana Weasela (a kamaráta hlavnej postavy), prirovnáva sériu Deadpoola s inou franšízou. Naráža na to, že návrat Wade Wilsona by nemusel dopadnúť tak dobre ako doteraz. Očividne tým ide priamo proti názoru fanúšikov, ktorí veria, že tvorcovia by opäť priniesli kvalitný príbeh o známom antihrdinovi:

„No dôvod je takýto. Vo štvorici po opici 2 bola skvelá zábava. Vo štvorici po opici 3 zdanlivo vzniklo len kvôli zárobkom… Myslím si, že druhým Deadpoolom sme prekonali seba samých. Podľa mňa to dopadlo skvelo, a to som sa pôvodne bál. Čo keď teda Deadpool 3 nebude tak dobrý? Potom sa pozrieme na celú tú sériu a toto ju pokazí?“

Čo vieme

Od tej doby, čo Disney kúpilo Fox, sa o tejto krvavej franšíze objavilo veľa špekulácií. Nad potenciálnym pokračovaním stále visí otáznik, ktorý by mohol byť zodpovedaný pridaním Deadpoola do MCU. Takýto krok by fanúšikov nepochybne potešil, no nakoľko sa tímové zoskupenie X-Force ešte len vyvíja, do hlavného Marvel univerza v najbližšej dobe nazavítajú. Ak teda vôbec.

deadpool blu-ray
Zdroj: ck101.com

Je tu tiež otázka toho, nad čím štúdio Disney uvažuje. Ak sa predsa len rozhodne pokračovať so sólovou filmovou sériou Deadpoola, aké hodnotenie ponesie? Bude to krvavé „R-ko“ ako pri predchádzajúcich dvoch počinoch, alebo sa tentokrát zvolí finančne výhodnejšie (menej neslušné) hodnotenie „PG-13„? Na túto otázku poukázal aj henerálny riaditeľ Disney Bob Iger. Ten možnosť „R-kového“ hodnotenia nevylučuje a k tejto téme sa podľa portálu Movieweb bližšie vyjadril aj scenárista Paul Wernick:

“Stále existuje nádej a plán, že Marvel nám umožní pokračovanie Deadpoola v jeho vesmíre s hodnotením R. V ňom totižto žije a veríme, že sa v priebehu čase trochu zahráme aj v pieskovisku MCU.”

Film Deadpool 3 sa podľa všetkého stane realitou aj napriek úvahám herca T.J. Millera. Tvorcovia už vedia, čo robia. Je nepravdepodobné, že by tretím príbehom pokazili celú sériu. Niekedy v budúcnosti by sme taktiež mali vidieť vyššie spomenutú tímovku X-Force, no detaily ohľadom nej sú ešte menej prístupné ako tie okolo tretieho Deadpoola. Zatiaľ nám nezostáva nič iné ako čakať.

Zdroj: movieweb.com, adamcarolla.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -