Nová epická ukážka na film Star Wars 9 prvýkrát odhaľuje Knights Of Ren

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Star Wars: The Rise of Skywalker (Star Wars: Vzostup Skywalkera) je vo svete Star Wars ekvivalentom Avengers: Endgame pre Marvel Cinematic Universe. To znamená, že práve film Star Wars 9 ukončí jednu veľkú kapitolu, ktorá započala v roku 1977. V rozmedzí dlhých 42 rokov sme tak sledovali príbeh rodu Skywalker, ktorý sa navždy uzavrie už 19. decembra 2019.

Vo vesmíre existujú už iba dvaja žijúci ľudia s krvou tohto rodu – Leia Organa a jej syn Ben Solo, viac známy ako Kylo Ren. Práve okolo neho sa točí príbeh novej trilógie a zároveň jej posledného filmu, ktorý odhalil nový epický TV spot s názvom „Fate“.

film Star Wars 9
Zdroj: reddit.com

Film Star Wars 9 predstaví Knights of Ren

V ňom môžete na sekundičku spozorovať aj skupinu Knights of Ren, o ktorých sme toho začuli už veľa, no nikdy sme ich poriadne nevideli. Ide o skupinu rytierov, ktorí bojujú pod vedením lídra Kylo Rena.

Prvý a zároveň poslednýkrát sme ich videli vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza, presnejšie vo vízii, ktorú mala Rey po dotknutí sa Luke-ovho svetelného meča. Režisér Rian Johnson v Star Wars: Poslední Jediovia tieto postavy nepoužil a dokonca sme o nich nepočuli ani žiadnu zmienku. Vieme o nich len to, že sú oblečení v čiernom, a že Luke Skywalker a Ben Solo s nimi kedysi bojovali.

Dokonca bolo odhalené, že neskôr si Kylo Ren vymodeloval svoju helmu práve po vzore outfitov Knights of Ren a nie naopak. Okrem novej ukážky sme ich zahliadli aj na obálke magazínu Empire a na ich fotografii priamo z filmu.

Zaujal nás hlavne ich kostýmový dizajn s originálnymi helmami. Jeden z nich by sa nemusel hanbiť ani ako samuraj vo feudálnom Japonsku. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako ich vo filme The Rise of Skywalker konečne uvidíme v akcii.

Myslíte si, že budú dôležitou súčasťou filmu? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -