FilmyTrailery

Nová epická ukážka na film Star Wars 9 prvýkrát odhaľuje Knights Of Ren

Film Star Wars: The Rise of Skywalker (Star Wars: Vzostup Skywalkera) je vo svete Star Wars ekvivalentom Avengers: Endgame pre Marvel Cinematic Universe. To znamená, že práve film Star Wars 9 ukončí jednu veľkú kapitolu, ktorá započala v roku 1977. V rozmedzí dlhých 42 rokov sme tak sledovali príbeh rodu Skywalker, ktorý sa navždy uzavrie už 19. decembra 2019.

Vo vesmíre existujú už iba dvaja žijúci ľudia s krvou tohto rodu – Leia Organa a jej syn Ben Solo, viac známy ako Kylo Ren. Práve okolo neho sa točí príbeh novej trilógie a zároveň jej posledného filmu, ktorý odhalil nový epický TV spot s názvom “Fate”.

film Star Wars 9

Zdroj: reddit.com

Film Star Wars 9 predstaví Knights of Ren

V ňom môžete na sekundičku spozorovať aj skupinu Knights of Ren, o ktorých sme toho začuli už veľa, no nikdy sme ich poriadne nevideli. Ide o skupinu rytierov, ktorí bojujú pod vedením lídra Kylo Rena.

Prvý a zároveň poslednýkrát sme ich videli vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza, presnejšie vo vízii, ktorú mala Rey po dotknutí sa Luke-ovho svetelného meča. Režisér Rian Johnson v Star Wars: Poslední Jediovia tieto postavy nepoužil a dokonca sme o nich nepočuli ani žiadnu zmienku. Vieme o nich len to, že sú oblečení v čiernom, a že Luke Skywalker a Ben Solo s nimi kedysi bojovali.

Dokonca bolo odhalené, že neskôr si Kylo Ren vymodeloval svoju helmu práve po vzore outfitov Knights of Ren a nie naopak. Okrem novej ukážky sme ich zahliadli aj na obálke magazínu Empire a na ich fotografii priamo z filmu.

Zaujal nás hlavne ich kostýmový dizajn s originálnymi helmami. Jeden z nich by sa nemusel hanbiť ani ako samuraj vo feudálnom Japonsku. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako ich vo filme The Rise of Skywalker konečne uvidíme v akcii.

Myslíte si, že budú dôležitou súčasťou filmu? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár