Hulk bol v Avengers: Infinity War. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmy Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame vyrozprávali Hulkov príbeh, ktorý kvôli právam nemôže dostať svoj vlastný film. Celý konflikt medzi osobnosťami Bruca Bannera a Hulka vyústil v spojenie do Professora Hulka, ktorý spája to najlepšie z oboch strán. Inteligencia Bruca sa spojila so silou Hulka a vznikla tak postava, ktorú sme videli v Endgame.

Pokiaľ si však dobre pamätáte, tak celý konflikt začal vo filme Infinity War. Na samom začiatku dostal Hulk nakladačku od Thanosa, čo nakoniec vyústilo v to, že sa Bruce až do konca filmu nedokázal dohodnúť so svojim „zeleným kamarátom“ a premeniť sa naň.

Zdroj: cnet.com

Hulk bol v Avengers: Infinity War

Nová vymazaná scéna však hovorí niečo iné. Tá sa nachádza v zberateľskej kolekcii The Infinity Saga, ktorá obsahuje všetkých 23 Marvel Cinematic Universe filmov. Kolekcia sa pôvodne predávala za cca 550 amerických dolárov, no ihneď sa všade vypredala. Teraz ju ľudia predávajú za horibilné sumy, ktoré siahajú až po 1500 amerických dolárov.

Zatiaľ je otázne, či ich Marvel Studios vyrobí ešte viac. Každopádne, na exkluzívnom bonusovom disku sa nachádza aj vymazaná scéna z filmu Avengers: Infinity War, ktorá sa objavila aj na internete. Je síce bez zvuku, no potvrdzuje, že sa Hulk mal pôvodne nachádzať aj v neskoršej fáze filmu.

Počas súboja vo Wakande tam vidíme Hulka v obleku Hulkbuster a v niektorých scénach aj mimo neho. Taktiež vidíme aj herca Marka Ruffala v jeho „motion capture“ kostýme, ako sa približuje ku Black Widow (Scarlett Johansson). Táto scéna je samozrejme nedokončená, no dáva nám jasnú predstavu o tom, čo sme vo filme mohli vidieť.

Možno sa Natasha snažila Hulka upokojiť rovnako, ako vo filme Avengers: Age of Ultron. Všetky tieto scény teda naozaj boli natočené, no nikdy sa nedostali do finálnej verziu filmu. V nej sa Hulk neukázal až do konca filmu a neskôr sme ho videli až v Endgame.

Čo hovoríte na zaujímavú vymazanú scénu? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -