WhatsApp dostal novú funkciu, ktorú si okamžite zamilujete

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nová funkcia aplikácie Whatsapp

Obľúbená komunikačná platforma Slovákov WhatsApp prináša novú funkciu, ktorá používateľom zvýši prehľadnosť medzi četmi. Ak sa často strácate medzi neprečítanými správami v četoch a skupinách, oceníte praktickú novinku „filter četov“. Ako informujú na svojom blogu, vďaka filtrom sa dočkáme rýchlejšieho vyhľadávania správ.

Whatsapp nová funkcia
Whatsapp nová funkcia; Zdroj: blog.whatsapp.com

Filter četov

Orientácia medzi konverzáciami tak bude rýchlejšia, jednoduchšia a v prvom rade bez toho, aby musel používateľ prechádzať celú schránku. Do vrchnej časti nad zoznam četov pribudnú tri ikony: Všetky, Neprečítané a Skupiny.

  • Všetky: Predvolené zobrazenie všetkých četov a skupín tak, ako fungovalo dodnes.
  • Neprečítané: Vyfiltrované zobrazenie všetkých neprečítaných správ. Tých, ktoré ste buď označili ako neprečítané, ako aj tých, ktoré ste zatiaľ neotvorili.
  • Skupiny: Filter všetkých skupinových četov na jednom mieste. Na tomto mieste uvidíte aj podskupiny v rámci komunít.
Whatsapp nová funkcia
Zdroj: about.fb.com

Na Whatsapp blogu tiež informujú o tom, že najžiadanejšou funkciou bol práve filter skupinových konverzácií.

„Veríme, že filtre ľuďom umožnia udržať si lepší prehľad o veciach a nájsť konverzácie, ktoré sú pre nich najdôležitejšie. Zároveň im pomôžu prechádzať si správy efektívnejšie.“

Nové nastavenia začali používateľom v aktualizáciách sprístupňovať 16. apríla 2024 a v najbližších týždňoch budú dostupné pre všetkých.

Zdroj: blog.whatsapp.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -