Ktorý herec stvárni v MCU postavu Wolverina? Hugh Jackman v tom má jasno!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Wolverine v MCU – Možno ste výhradne proti tomu, no skôr či neskôr sa bude musieť do kože Wolverina vžiť úplne nový herec. Áno, Hugh Jackman túto postavu hral neuveriteľných 17 rokov. Filmom Logan (2017) jej však dal posledné zbohom a my sa musíme posunúť ďalej.

Rozumie tomu aj samotný Marvel, ktorý už o pár rokov predstaví v Marvel Cinematic Universe mutantov a celý tím X-Men. V spojení s Wolverinom padali počas rokov herecké mená ako Tom Hardy, Charlie Hunnam, Luke Evans či Scott Eastwood. Kto sa ale nachádza na samotnom vrchole zoznamu? Nie je ním nikto iný, ako tohtoročný predstaviteľ muzikanta Eltona Johna!

Wolverine
Wolverine; Zdroj: comicvine.gamespot.com

Kto bude nový Wolverine v MCU?

Máme na mysli film Rocketman (2019), ktorému sa darilo ako po kritickej stránke, tak aj po finančnej. Najväčšiu zásluhu má za to samozrejme herec Taron Egerton, ktorý predviedol naozaj neuveriteľný výkon. Poznať ho môžete aj z filmov ako Kingsman: Tajná služba (2014) či Robin Hood (2018).

Práve tento herec je aktuálne považovaný za tú najlepšiu voľbu, ktorá môže stvárniť Wolverina. Taron má ešte len 29 rokov, takže by si túto úlohu mohol držať minimálne tak dlho, ako Hugh Jackman. Dokonca je od Wolverina vyšší iba o 15 centimetrov, keďže náš obľúbený mutant meria v komiksoch iba 160 cm. Každopádne, čo si o tomto celom myslí samotný Taron?

„Myslím si, že to je iba klebeta. Pokiaľ tomu dobre rozumiem, tak je to neodôvodnené. Neviem, či som na to dostatočne „príšerný“. Teda, ak si ľudia v Marvel myslia, že áno, tak výborne, poďme do toho. Ale myslím si, že pravdepodobne sú tu lepší kandidáti. Ale veľmi rád by som bol súčasťou toho sveta.“

Taron Egerton
Zdroj: movieweb.com

Vlastný názor má na to aj Hugh Jackman, ktorého v roku 2016 vyspovedali na tlačovke k filmu Orol Eddie (2016), v ktorom si zahral práve po boku Tarona Egertona. Spýtali sa ho, či by si niekedy zopakoval svoju úlohu v nejakom filme s Deadpoolom.

„Až doteraz som na to nikdy nepomyslel, no robiť niečo s [hercom Deadpoola] Ryanom [Reynoldsom] – je úžasný – to ma vždy priťahovalo. Ale myslím si, že [Marvel má] pravdepodobne hneď niekoľko ľudí v rade na stvárnenie [Wolverina]… pravdepodobne teba,“ povedal a ukázal na Egertona.

Myslíte si, že by Taron bol tou správnou voľbou? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: looper.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -