Wonder Woman 2 odhaľuje oficiálny názov filmu aj s prvými fotkami, na ktorých je oživený Steve Trevor!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Wonder Woman 2 odhaľuje oficiálny názov aj prvé fotky!

Ak sa spätne pozriete na všetkých päť DCEU filmov, asi sa ľahko zhodnete na tom najlepšom. Je ním pochopiteľne film Wonder Woman z roku 2017, ktorý ako jediný dokázal všetkým fanúšikom, že DC je ešte stále schopné robiť nepovystrihované filmy plné dospelých komiksových príbehov. Na jej pokračovanie sme teda veľmi zvedaví, keďže sa ukazuje, že práve takéto samostatné filmy pôjdu DC najlepšie.

Čo zatiaľ teda o dvojke vieme? Gal Gadot sa vracia do tejto ikonickej role a prekvapivo aj Chris Pine, ktorý stvárnil Steva Trevora v prvom filme, kde sa táto postava obetovala a zomrela. Na režisérsky post sa vracia fantastická Patty Jenkins, no a poznáme už aj záporáčku filmu spolu s jej predstaviteľkou. Pôjde dnes už o klasickú protivníčku Wonder Woman – Cheetah, ktorú stvárni komička Kristen Wiig. Ako sa však bude tento film volať?

Logo k filmu
Logo filmu; Zdroj: twitter.com

Warner Bros prezradilo oficiálny názov filmu a ukázalo dve prvé fotky!

Práve dnes sa teda štúdio Warner Bros rozhodlo odhaliť tento názov a to rovno aj s prvými dvoma fotkami z filmu. Projekt Wonder Woman 2 sa teda od dneška oficiálne volá Wonder Woman 1984. Ide teda o celkom originálny názov, ktorý nám konečne prezrádza, do akého obdobia bude vlastne pokračovanie zasadené.

Film sa začal natáčať len pred pár týždňami, takže je priam neuveriteľné, že sa práve teraz okrem názvu rozhodlo štúdio ukázať aj prvé fotky z filmu! Na tých môžeme vidieť Wonder Woman pred obchodom s televíziami a Steva Trevora v klasickom osemdesiatkovom prostredí a oblečení. Ako sa teda Steve Trevor dostal do roku 1984 netušíme, no veríme, že si pre nás tvorcovia pripravili zaujímavú odpoveď. Prvé nádherné fotky, skvelý oficiálny názov, super záporáčka, herci aj režisérka a zatiaľ žiadne avizované problémy zo zákulisia – toto bude DC film, na ktorý sa jednoducho nedá netešiť!

Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984; Zdroj: twitter.com
Wonder Woman 1984
Wonder Woman 1984; Zdroj: twitter.com

Čo vravíte na oficiálny názov filmu a prvé fotky? Máte radi jednotku Wonder Woman? Ste radi, že sa do pokračovania vráti aj Steve Trevor? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -