Tieto herečky boli počas nakrúcania tehotné, avšak diváci si nič nevšimli!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Tou najkrajšou prekážkou v kariére každej herečky je tehotenstvo. Hlavne v prípade, ak jej postava nemôže byť tehotná. Väčšinou to tvorcovia dokážu spoľahlivo skrývať pred očami divákov, a to vďaka mnohým trikom, ktoré vám prezradíme. Dnes vám totiž ukážeme slávne herečky, ktoré boli počas nakrúcania tehotné, avšak nikto si to nevšimol!

Herečky, ktoré boli počas nakrúcania tehotné

1. Sarah Jessica Parker – Sex v meste (1998 až 2004)

herečky, ktoré boli počas nakrúcania tehotné
Zdroj: adme.media

Piata séria kultového seriálu Sex v meste bola zároveň tou poslednou a mala len 8 epizód. Hlavným dôvodom skrátenia celej série bolo tehotenstvo hlavnej hviezdy Sarah Jessicy Parkerovej. Tá neskôr porodila syna Jamesa Wilkieho.

Aby postava Carrie nevyzerala tehotne, musela sa herečka vždy skrývať za stôl, skriňu či si pomohla kabelkou, ktorú položila pred seba.

2. Penelope Cruz – Piráti z Karibiku: V neznámych vodách (2011)

herečky, ktoré boli počas nakrúcania tehotné
Zdroj: adme.media

Penelope Cruz si nenechala ujsť možnosť zahrať si v jednej z najúspešnejších filmových sérii všetkých čias. A to aj napriek tomu, že v tom čase bola tehotná. Herečka to však vyriešila rozumne, pretože v akčných scénach ju nahradila jej sestra Monica. A tá sa na svoju slávnejšiu sestru neskutočne podobá.

3. Kate Winslet – Rezistencia (2015)

herečky, ktoré boli počas nakrúcania tehotné
Zdroj: adme.media

Vo filme Rezistencia má postava Kate Winslet v každej scéne pred bruchom tablet. Nie je to náhoda. Britská herečka bola v tom čase už v piatom mesiaci tehotenstva.

Napriek tehotenstvu prekvapila štáb aj samotného režiséra tým, že bez problémov zvládala niektoré kaskadérske kúsky.

4. Gal Gadot – Wonder Woman (2017)

Gal Gadot
Zdroj: adme.media

V piatom mesiaci tehotenstva bola aj herečka Gal Gadot počas nakrúcania komiksového hitu Wonder Woman.

Namiesto toho, aby sa vzdala vytúženej úlohy, presvedčila tvorcov, že sa jej tehotenstvo bude dať skryť. V jej prípade sa nedali využiť nejaké kabelky, stoly, skrine a podobné pomôcky. Tvorcovia si väčšinou vypomáhali špeciálnymi efektami.

5. Blake Lively – Smrtiaci príliv (2016)

Blake Lively
Zdroj: adme.media

Počas sledovania herečky Blake Lively v bikinách vo filme Smrtiaci príliv by sme zrejme len sotva verili tomu, že je tehotná. Ale skutočne bola.

Filmový štáb dobrodružného trileru bol kreatívny a dokázal skryť jej tehotenstvo. A navyše za to, že sa Blake odhodlala na takýto film počas tehotenstva, si zaslúži náš rešpekt.

6. Scarlett Johansson – Avengers: Vek Ultrona (2015)

Scarlett Johansson
Zdroj: adme.media

Čierny latexový overal vyzeral na Scarlett Johansson úžasne. Zrejme nikoho by nenapadlo, že pod nim skrýva tehotenské bruško.

Herečka v čase nakrúcania druhého dielu série Avengers čakala svoju dcéru Rose. To ju však neodradilo ani od nakrúcania kaskadérskych scén, ktoré ku komiksovému filmu jednoznačne patria. Samozrejme, vo vyhrotených prípadoch využila svoju kaskadérku, aby neohrozila zdravie svojho nenarodeného dieťaťa.

7. Melissa Fumero – Brooklyn 99 (2013 až2021)

Broklyn 99
Zdroj: adme.media

Nakrúcanie kultového sitkomu bolo v plnom prúde, keď jedna z hviezd seriálu Melissa Fumero (Amy Santiago) oznámila štábu, že je tehotná. Bolo to počas nakrúcania 3. série a pre jej postavu by to nebol práve logický vývoj. Preto mala jej postava odrazu voľnejšie nohavicové kostýmy a väčšinou jej rastúce bruško kryla nejaká vec.

8. Moderná rodina (2009 až 2020)

Moderná rodina
Zdroj: adme.media

Herečka Julie Bowen bola približne pár týždňov od svojho pôrodu, a to pri nakrúcaní pilotnej epizódy kultového sitkomu Moderná rodina. Štáb robil všetko pre to, aby diváci nič nezistili, preto mala postava Claire po ruke vždy nejakú vec, ktorou si kryla svoje telo. Či už to bol kôš na prádlo, vankúš alebo dokonca krabica od cereálií.

Ktorá mamička na tomto zozname vás prekvapila najviac? Všimli ste si niekedy, ako šikovne tvorcovia zakrývajú tehotenstvo niektorých herečiek? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -