FilmyTrailery

Mníška z Conjuringu vyzerá ešte hrozivejšie, než sme čakali! Nenechajte si ujsť prvý trailer!

Buďte svedkom najtemnejšej kapitoly v univerze The Conjuring (V zajatí démonov). Teda aspoň tak vravel prvý plagát, ktorý nás včera pripravil na príchod dnešného traileru. Samozrejme, máme na mysli horor The Nun (Mníška), ktorý opäť rozšírili náš obľúbený filmový svet. Všetko sa to začalo ešte späť v roku 2013, kedy režisér James Wan priniesol do kín horor V Zajatí démonov. Po takmer okamžitom úspechu nás štúdio nenechalo dlho čakať a priniesli prvý vedľajší film – Annabelle. Neskôr nasledovalo pokračovanie hlavnej série, v ktorom sme spoznali aj démona Valaka, o ktorom dnes bude reč. Na sekundu sa ukázal aj vo filme Annabelle: Zrodenie zla a dnes už má dokonca vlastný trailer!

Prvá fotka z filmu The Nun

Prvá fotka z filmu The Nun, Zdroj: screenrant.com

Horor Mníška prichádza s prvým trailerom!

Presne tak, štúdio Warner Bros. konečne rozbehlo marketing ďalšieho spin-offu zo sveta The Conjuring. Film sa do kín dostane už o tri mesiace a my máme k dispozícií pár fotiek, jeden plagát a prvý trailer. Každopádne, táto značka sa dnes predáva veľmi ľahko a štúdiu stačí iba oboznámiť ľudí s tým, že Mníška patrí do univerza Conjuringu. Prvý trailer jasne potvrdzuje slová režiséra Corina Hardyho o tom, že Mníška bude vzdávať hold “naozaj klasickým, old-schoolovým a šarlátovo-krvavým hororovým filmom”. Vrátime sa totižto späť do roku 1950, presnejšie do rumunského kostola. Príbeh bude nasledovať exorcistu Otca Burkeho (Demián Bichir), ktorý vyšetruje záhadnú samovraždu mníšky v Rumunsku.

Burkeho asistentkou bude mladá Sestra Irene, ktorú si strihla známa herečka Taissa Farmiga (American Horror Story). Pokiaľ by sa vám toto priezvisko zdalo povedomé, jej staršia sestra je Vera Farmiga – Ktorá predstavuje postavu Lorraine Warrenovej v The Conjuring. Nuž, tieto sestry sa akoby narodili pre žáner horor. Film Mníška sa do kín dostane už 6. septembra 2018, teda rok po debute neuveriteľne úspešného hororu To. Rovnakého úspechu sa pravdepodobne nedočká, no aj tak to bude pre Warner Bros. obrovským balíkom…

Prvý plagát na film The Nun

Prvý plagát na film The Nun, Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár