Wonder Woman 2 je realita! Kto si ju zrežíruje a kde sa bude odohrávať?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Wonder Woman 2 je „nečakane“ realitou! Čo o nej vieme?

Kto z vás bol prekvapený, keď ste si prečítali tento nadpis? Najpresnejšia odpoveď bude asi nikto. Masívny úspech v recenziách a tržbách sa na DC jednoducho podpísal. Konečne sa posunuli bližšie ku konkurencii menom Marvel, a tak treba začať plánovať do budúcnosti. No a ak sa pozriete na plány ďalších DC filmov, tento vás absolútne neprekvapí. Oficiálne potvrdené filmy majú totižto iba 2, no vo výrobe ich je spolu s týmto už 14!

Radšej sa k tomuto ani nebudem ďalej rozpisovať, lebo ak poznáte toto štúdio, podľa plánov im nikdy nič nepôjde. My sa však teraz zameriame na práve jeden film vo výrobe, ktorý má vďaka úspechu predchodcu naozaj svetlú šancu vzniknúť. Dnes sme sa totiž dozvedeli, že aj keď sa Wonder Woman 2 do zoznamu pridala len prednedávnom, práve na nej sa už usilovne pracuje. No a verte neverte, dokonca už máme aj obsadenú režisérsku stoličku spolu s informáciou ohľadom dejiska filmu.

Gal Gadot ako Wonder Woman
Gal Gadot ako Wonder Woman; Zdroj: bostonhassle.com

Kto to teda je?

Do režisérskeho kresla sa (vďakabohu) vracia Patty Jenkins, ktorá stojí práve za úspechom jednotky. Momentálne o nej môžete počuť ako o rekordmanke, pretože ich s Wonder Woman nazbierala rovno niekoľko. Medzi nimi je napríklad rekord „prvá ženská režisérka s filmom, ktorý bol vynikajúco hodnotený“. Tá sa už k tomuto oznámeniu stihla aj vyjadriť. Povedala, že sa k Wonder Woman nevracia ako k povinnosti, ale ako k projektu, ktorý chce naozaj vytvoriť.

To sú naozaj potešujúce správy. Jenkins nám však stihla povedať aj niečo viac. Konkrétne miesto, v ktorom sa bude pokračovanie odohrávať. “Pokračovanie sa bude odohrávať v Spojených Štátoch, čo je podľa mňa správne. Je to Wonder Woman. Do Ameriky prísť musí, no a teraz je ten správny čas,” prezradila portálu Entertainment Weekly. Vieme teda, kto bude režírovať a vieme, kde sa bude dej odohrávať. Otázka, ktorá však osobne mňa zaujíma najviac, je kedy.

Gal Gadot spolu s režisérkou Patty Jenkins
Gal Gadot spolu s režisérkou Patty Jenkins; Zdroj: twitter.com

Kedy sa bude Wonder Woman 2 odohrávať? Bude to až po udalostiach Justice League? Alebo sa vyhnú tomuto „Captain America paradoxu“? Bohužiaľ, na toto odpoveď nepoznáme. Najlepšia voľba by podľa mňa bola pokračovať v deji v minulosti, no myslím, že to je viac ako nepravdepodobné. Skvelé príbehy Wonder Woman sa totižto nachádzajú práve v súčasnosti, no a myslím, že takú príležitosť by si DC újsť nenechalo.

Momentálne sa však pracuje iba na scenári. Napísané pritom ešte nič nie je, čiže Wonder Woman 2 je zatiaľ naozaj iba v štádiu plánovania. Netreba zabúdať, že Wonder Woman je momentálny klenot DC a narábať s ním budú opatrne. Čo od pokračovania chceme? Ďalší kvalitný film. Čo od nej budú chcieť fanúšikovia? Neviditeľné lietadlo. Veríme teda, že Patty Jenkins nám spolu so Zackom Snyderom prinesú film, ktorý filmových a komiksových fanúšikov opäť spojí úspešne dohromady!

Tešíte sa na pokračovanie Wonder Woman? Chceli by ste, aby sa dej odohrával v prítomnosti? Ste radi, že sa režisérka Patty Jenkins vracia? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -