Wonder Woman znovu natáča určité scény. Čelí film problémom?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Wonder Woman, ktorú si zahrala Gal Gadot je považovaná za to najlepšie z filmu Batman v Superman: Dawn of Justice. Od vtedy sa očakávania na jej sólový film stále zvyšujú, hlavne kvôli dvom skvelým trailerom. Na druhý sme sa pozreli už tu. Vlastne by sa dalo povedať, že Wonder Woman má zatiaľ najpozitívnejší šum medzi filmovými nadšencami s porovnaním s ostatnými projektami DC.

Avšak, nový film si musí dávať veľký pozor, aby ho nepostihol rovnaký osud, ako ostatné nedávne snímky o superhrdinoch. A teraz nám FlickReel oznamuje, že herecké obsadenie a štáb Wonder Woman sa vracia na 2 týždne do štúdia. Zatiaľ sme sa ale ešte nedozvedeli, či bolo znovu-natáčanie niekoľkých scén plánované, alebo sa jedná o spontánne rozhodnutie štúdia. Druhá možnosť by znamenala, že Warner Bros. neboli spokojní so súčasným stavom filmu.

Gal Gadot na sete
Gal Gadot na sete

Takzvané reshooty sa stali akýmsi znepokujujúcim alarmom medzi fanúšikmi filmov. Problémy filmu Suicide Squad boli zväčša pripisované znovu-natáčaniu a ešte budeme musieť počkať, aby sme zistili, či boli reshooty pri Rogue One tak závažné. Stačí iba slovo reshoot spomenúť v spojení s filmom a ľudia si ihneď predstavia to najhoršie.

Situáciu iba zhoršuje realita, ako dopadol Batman v Superman, a anonymný dopis od zamestnanca Warner Bros., ktorý film opisuje ako „zbabraný.“ Režisérka Patty Jenkins tvrdenie odmieta a vyjadruje sa, že „nikto nikdy film nenazval neporiadnym a zbabraným.“ Warner Bros. ale prerobil celý tím pracujúci na DCEU, vraj odpoveďou na negatívnu reakciu voči Batman v Superman.

Režisérka Patty Jenkins
Režisérka Patty Jenkins

Znamená teda, že reshooty kazia filmy?

To, že po ukončení natáčania sa ešte navyše dotočia, poprípade znovu-natočia nejaké scény, určite nezvestuje pohromu. Táto praktika je v Hollywoode veľmi bežná. Napríklad mnoho skvelých častí Star Wars VII bolo pridaných až v reshootoch, a nie je nič neobyčajné, že veľké filmy zopár scén opravujú alebo menia aj po mesiacoch. Je teda možné, že nám chce štúdio jednoducho priniesť čo najlepší film. Snímka bude prvý superhrdinský film s ženou v hlavnej úlohe po vyše desiatich rokoch, taktiež je režírovaný ženou. To sú možno ďalšie dôvody, prečo si Warner Bros. dáva tak záležať s Wonder Woman.

Či už je dôvod všelijaký, na film sa rozhodne tešíme. Na plátno sa dostane 2. júna 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -