Lepšia ako Assassin’s Creed. Herná novinka láme rekordy, zahráte si ju aj zadarmo

Nenechajte si ujsť

Novinka od Ubisoftu láme rekordy záujmu

Ubisoft má pred sebou sľubný rok. Čerstvo oznámený diel Assassin’s Creed v predobjednávkach podľa zástupcov spoločnosti zaznamenáva skvelé čísla a darí sa aj čerstvej free-to-play strieľačke z pohľadu prvej osoby XDefiant. Nová akcia pár dní po uvedení zaznamenáva fenomenálne úspechy. Podľa Ubisoftu hra prekonala hranicu jedného milióna unikátnych hráčov za rekordne krátky čas – už za dve a pol hodiny od spustenia, informuje Game Rant.

Obrovský záujem o XDefiant z neho robí najrýchlejšie rastúcu hru v histórii Ubisoftu. Po 48 hodinách od spustenia sa počet unikátnych hráčov vyšplhal na viac ako tri milióny a súčasne bolo prihlásených približne viac ako 300 000 hráčov. Hoci počiatočný nápor hráčov spôsobil problémy so servermi, vývojári rýchlo zasiahli a problémy vyriešili v priebehu niekoľkých hodín.

Bohatý obsah, s cenami je to horšie

XDefiant ponúka bohatý obsah už pri svojom spustení, vrátane 14 máp inšpirovaných inými hrami od Ubisoftu, piatich frakcií, 24 zbraní, 44 príslušenstiev a dvoch herných módov: Arena a Linear. V móde Arena nájdete režimy ako Domination, Occupy a HotShot, zatiaľ čo mód Linear ponúka Zone Control a Escort. Hra obsahuje aj rôzne zariadenia a možnosti prispôsobenia postáv, čo hráčom umožňuje ušiť si svoju postavu a časť herného zážitku na mieru.

Ubisoft predstavil aj plány na prvý rok podpory hry, ktorý zahŕňa pridané funkcie ako hodnotený režim, súkromné zápasy, nové arény, zóny pre nováčikov a zlepšenia proti podvádzaniu. Práve problémy s hackermi sa začali objavovať už krátko po vydaní hry. Vývojári tiež sľubujú štyri nové sezóny, každú s tromi novými zbraňami, tromi mapami, 90-timi úrovňami Battle Pass a novou frakciou.

Hacks already?
byu/Initial_Historian_50 inXDefiant

Je teda jasné, že hra ponúkne veľké množstvo obsahu a takmer nekonečné možnosti úprav. Ubisoft dobre vie, že finančný úspech XDefiant nebude závisieť len na počte hráčov, ale aj na príjmoch z Battle Passu a nákupu kozmetických úprav. Cenu Battle Passu komunita vníma pomerne priaznivo, horšie už je to s cenami kozmetických predmetov, ktoré sú podľa komunity vysoké.

Napríklad balíček Phantoms Prototype stojí 2900 X mincí, čo zodpovedá približne 30 dolárom za štyri predmety.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -