Kto bude záporákom v tretej sérii Stranger Things? Pozrite si zoznam potencionálnych nepriateľov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Článok môže obsahovať spoilery ohľadom druhej série Stranger Things, pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, vráťte sa ku článku neskôr. 

Dúfame, že ste mali dosť času pozrieť si a užiť si výbornú druhú sériu Stranger Things. Odhalila plno nových postáv, odpovedala na niektoré nezodpovedané otázky, no zanechala ich za sebou ešte viac. Ako nám mohlo napovedať úplné finále série, nič nie je u konca a scenár tretej sezóny sa už píše. S týmto faktom prichádza aj otázka – kto bude hlavným nepriateľom v tretej sérii? Odpoveď môže byť jednoznačná, no nič nie je potvrdené. Pozrime sa teda na potencionálnych záporákov!

The Mind Flayer

Najpravdepodobnejším záporákom je samozrejme The Mind Flayer, teda tieňové monštrum z druhej série. Práve táto postava sa ukázala v úplnom finále série a dala nám vedieť, že ešte nie je koniec. Tento nepriateľ sa ukázal len pár krát, no nikdy fyzicky nevkročil do mestečka Hawkins ako napríklad Demogorgon alebo Demo-Dog. Pokiaľ by si teda našiel fyzickú podobu a dokázal by odísť z Upside Down, bolo by to zaujímavé. Pokiaľ by však znova mal niečo riadiť cez telo a myseľ (ako u Willa), asi by to už nefungovalo.

druhá séria Stranger Things
Zdroj: youtube.com

Eight (Kali)

Eleven„, „El„, Jane, ako len chcete, bola jedným z viacerých experimentov v Hawkingskom laboratóriu. Pokiaľ bola práve ona poslednou, tak ich je spolu 11, ako hovoria ich tetovania na rukách. Práve v druhej sérii sme sa spoznali s číslom osem, Kali, „sestrou“ El. Tá v Chicagu vedie gang pankáčov, ktorí majú zoznam mien, ktorým sa chcú pomstiť. A tak trénovala svoju silnejšiu „sestru“ Eleven na to, aby im so zoznamom a pomstou pomáhala. Sami však dobre viete, ako to skončilo a Kali sa svojho cieľa len tak nevzdá.

Kali
Zdroj: digitalspy.com

Poppa

El a Kali navštívili v druhej sérii bývalého vedca, ktorý im prezradil, že „Poppa“ alebo Dr. Martin Brenner, hlavný vedec v Hawkingskom laboratóriu prežil udalosti prvej série a teda je živý. Práve on riadil program, ktorý dal El a Kali ich schopnosti a robil na nich experimenty. Presne tak sa dostal na Kalin zoznam. Ak je teda naozaj medzi živými, v tretej sérii by mohol zohrávať veľkú úlohu.

Dr. Brenner
Zdroj: inharshlight.com

Viac bratov a sestier

Stranger Things
Zdroj: popbuzz.com

Pokiaľ je El číslo 11 a Kali číslo 8, mohlo by to znamenať, že je tu ešte 9 ďalších experimentov. Tí by však už nemuseli byť tak priateľskí ako Kali a mohli by byť nepriateľmi. Pokiaľ bola Eleven najnovšou a poslednou, a Kali (osem) pred ňou a len o niečo staršia, mohli by tu byť aj ostatní v ich veku a s rôznymi schopnosťami. Tu by už pravdepodobne šlo len o to, ako úspešné boli experimenty a ich trénovanie.

Demogorgonov sme videli už viac než dosť, no nie je vylúčené, že sa s nimi alebo s Demo-Dogs stretneme znova. Kto bude teda podľa vás záporákom v tretej sérii Stranger Things? Vaše názory nám píšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -