Seriály

Kto bude záporákom v tretej sérii Stranger Things? Pozrite si zoznam potencionálnych nepriateľov!

Článok môže obsahovať spoilery ohľadom druhej série Stranger Things, pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, vráťte sa ku článku neskôr. 

Dúfame, že ste mali dosť času pozrieť si a užiť si výbornú druhú sériu Stranger Things. Odhalila plno nových postáv, odpovedala na niektoré nezodpovedané otázky, no zanechala ich za sebou ešte viac. Ako nám mohlo napovedať úplné finále série, nič nie je u konca a scenár tretej sezóny sa už píše. S týmto faktom prichádza aj otázka – kto bude hlavným nepriateľom v tretej sérii? Odpoveď môže byť jednoznačná, no nič nie je potvrdené. Pozrime sa teda na potencionálnych záporákov!

The Mind Flayer

Najpravdepodobnejším záporákom je samozrejme The Mind Flayer, teda tieňové monštrum z druhej série. Práve táto postava sa ukázala v úplnom finále série a dala nám vedieť, že ešte nie je koniec. Tento nepriateľ sa ukázal len pár krát, no nikdy fyzicky nevkročil do mestečka Hawkins ako napríklad Demogorgon alebo Demo-Dog. Pokiaľ by si teda našiel fyzickú podobu a dokázal by odísť z Upside Down, bolo by to zaujímavé. Pokiaľ by však znova mal niečo riadiť cez telo a myseľ (ako u Willa), asi by to už nefungovalo.

druhá séria Stranger Things

Zdroj: youtube.com

Eight (Kali)

Eleven“, “El“, Jane, ako len chcete, bola jedným z viacerých experimentov v Hawkingskom laboratóriu. Pokiaľ bola práve ona poslednou, tak ich je spolu 11, ako hovoria ich tetovania na rukách. Práve v druhej sérii sme sa spoznali s číslom osem, Kali, “sestrou” El. Tá v Chicagu vedie gang pankáčov, ktorí majú zoznam mien, ktorým sa chcú pomstiť. A tak trénovala svoju silnejšiu “sestru” Eleven na to, aby im so zoznamom a pomstou pomáhala. Sami však dobre viete, ako to skončilo a Kali sa svojho cieľa len tak nevzdá.

Kali

Zdroj: digitalspy.com

Poppa

El a Kali navštívili v druhej sérii bývalého vedca, ktorý im prezradil, že “Poppa” alebo Dr. Martin Brenner, hlavný vedec v Hawkingskom laboratóriu prežil udalosti prvej série a teda je živý. Práve on riadil program, ktorý dal El a Kali ich schopnosti a robil na nich experimenty. Presne tak sa dostal na Kalin zoznam. Ak je teda naozaj medzi živými, v tretej sérii by mohol zohrávať veľkú úlohu.

Dr. Brenner

Zdroj: inharshlight.com

Viac bratov a sestier

Stranger Things

Zdroj: popbuzz.com

Pokiaľ je El číslo 11 a Kali číslo 8, mohlo by to znamenať, že je tu ešte 9 ďalších experimentov. Tí by však už nemuseli byť tak priateľskí ako Kali a mohli by byť nepriateľmi. Pokiaľ bola Eleven najnovšou a poslednou, a Kali (osem) pred ňou a len o niečo staršia, mohli by tu byť aj ostatní v ich veku a s rôznymi schopnosťami. Tu by už pravdepodobne šlo len o to, ako úspešné boli experimenty a ich trénovanie.

Demogorgonov sme videli už viac než dosť, no nie je vylúčené, že sa s nimi alebo s Demo-Dogs stretneme znova. Kto bude teda podľa vás záporákom v tretej sérii Stranger Things? Vaše názory nám píšte do komentárov!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  4 komentáre

  Pridaj komentár