TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #14

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #14

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Benedict Cumberbatch

Poznáme záporákov filmu Doctor Strange 2!
Zdroj: comicbookmovie.com

Postava Dr. Strange (Benedict Cumberbatch) sa vo filme Avengers: Infinity War (2018) v pôvodnej verzii ani nemala objaviť. Tvorcovia ju tam dodatočne pridali až na konci septembra 2016.

Brie Larson

prvý captain marvel trailer
Zdroj: wallpapersite.com

Predstaviteľka mamy vo filme Izba (2015), Brie Larson, vyhlásila, že si počas natáčania neumývala tvár, aby tak skutočne vynikla jej nenalíčená tvár.

Michael B. Jordan

Michael B. Jordan je rozhodne jeden z najzujímavejších a najprogresívnejších Marvel záporákov
Zdroj: multikino.pl

Michael B. Jordan sa už raz uchádzal o rolu vo filme od Marvelu, a to v roku 2014 o rolu Falcona v Captain America: The Winter Soldier (2014).

Winona Ryder

Zdroj: boxden.com

Stretnutie Dufferovcov a Winony Ryder (Joyce Byers) predtým, než sa stala súčasťou projektu Stranger Things, trvalo štyri a pol hodiny, ale seriál a jej postava neboli takmer vôbec preberané. Tvorcovia si ju vybrali preto, že ich zaujala ako herečka už keď boli mladší. Taktiež ich zaujalo to, že Winona miluje staré filmy, konšpiračné teórie a experimenty s LSD, teda témy, ktoré sú dôležitou súčasťou seriálu.

Jason Statham

Zdroj: screenrant.com

Herec Jason Statham ovláda kickbox a trénoval aj MMA.

Rooney Mara

mária magdaléna recenzia
Zdroj: timeout.com

Behom natáčania filmu Mária Magdaléna (2018) sa z hlavných predstaviteľov Joaquina Phoenixa a Rooney Mara, ktorí do tej doby boli iba priatelia, stal oficiálny pár.

Quentin Tarantino

Zdroj: wallpaperscraft.com

Režisér Quentin Tarantino má v každom svojom filme záber z kufru.

Dakota Johnson

päťdesiat odtieňov sivej
Zdroj: comingsoon.net

Dakota Johnson (Anastasia Steele) sa vyjadrila, že nechce, aby si film Päťdesiat odtieňov sivej (2015) pozrela jej matka Melanie Griffith, pretože sa pred ňou hanbí.

Leonardo DiCaprio

Zdroj: twitter.com

Herec Leonardo DiCaprio odmietol rolu Jokera vo filme Joker (2019), aby mohol pracovať na filmu Quentina Tarantina, Once Upon a Time in Hollywood (2019). V úlohe Jokera sa nakoniec objaví herec Joaquin Phoenix.

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter
Zdroj: wallpapercave.com

Herečka Helena Bonham Carter musela každé ráno v maskérni vytrpieť tri hodiny, než sa z nej stala Srdcová kráľovná vo filme Alica v krajine zázrakov (2010).

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -