TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #23

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #23

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Salma Hayek

Salma Hayek
Zdroj: imdb.com

Na vypustenie informácii o svojom súkromnom živote bola vždy dosť opatrná, ale je známe, že jej životnými partnermi boli herci Edward Atterton, Edward Norton a Josh Lucas.

Jake Gyllenhaal

Nový film Jakea Gyllenhaala
Zdroj: plejmo.com

Jake Gyllenhaal má od detstva strach z pštrosov. Niekto mu totižto povedal, že môžu vyďobať oči.

Michael Clarke Duncan

zelena mila
Zdroj: substreammagazine.com

Jeho presná výška bola 196 cm.

Gwyneth Paltrow

Zdroj: CBC.ca

Od 5. decembra 2003 do 15. júla 2016 bola vydaná za frontmana kapely Coldplay, Chrisa Martina. Má s ním tiež 2 deti.

Penélope Cruz

Penélope Cruz
Zdroj: hdqwalls.com

V roku 2010 bola nominovaná na Oscara, avšak pretože mala zmenené telefónne čístlo, o svojej nominácii sa dozvedela až hodinu pred zahájením predávania cien.

Sylvester Stallone

rambo 5 sylvester stallone
Zdroj: gds.iz

Pri natáčaní sa niekoľkokrát zranil. Potreboval operácie po natáčaní Expendables (2010) a zlomil si niekoľko rebier počas kaskadérskeho skákania ako Rambo vo filme Rambo: Prvá krv (1982). Čo je najhoršie, Stallone trval na ozajstnom boxovaní s Dolphom Lundgrenompri natáčaní Rocky IV (1985) a Lundgren ho udrel tak silno, že Stalloneho srdce napuchlo. To malo za následok pobyt v nemocnici.

Bill Skarsgård

bill skarsgard klaun pennywise
Zdroj: wetpaint.com, reddit.com

Aby sa Bill Skarsgård na 100% vžil do svojej role klauna Pennywise, pre inšpiráciu hltal všetky možné horory. Uviedol, že najväčší vplyv na jeho výkon mali záporné postavy vo filmoch Osvietenie (1980), Mechanický pomaranč (1971), Temný rytier (2008) a Mlčanie jahniat (1991).

Adam Sandler

Adam Sandler
Zdroj: rcysl.com

Povráva sa, že za celú svoju kariéru ako stand-up komik nikdy nenapísal a nepredpripravil si ani jediný vtip. Všetky si vraj vymýšľa priamo v okamihu, keď stojí na pódiu tvárou v tvár ľuďom. Iní neprajníci zasa tvrdia, že veľa vtipov kradne a preto ho neuznávajú.

Jonah Hill

Jonah Hill
Zdroj: wallpaperscraft.com

Na ľavom predlaktí má tetovanie „Nancy Rules“, ktoré je venované jeho babičke.

Dolph Lundgren

Dolph Lundgren
Zdroj: geektyrant.com

Je o ňom známe, že ovláda viacero svetových jazykov. Plynule však hovorí iba po švédsky, po anglicky a čiastočne po nemecky. Tvrdil o sebe, že hovorí aj po japonsky, no v skutočnosti ovláda iba niekoľko japonských fráz.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -