TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #69

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #69

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Brie Larson

Brie Larson
Zdroj: whynotflaunt.com

Brie Larson brala svoje prípravy na rolu Captain Marvel veľmi vážne. Päť dní týždenne trénovala dve hodiny denne, pričom jej tréning pozostával z boxu, kick-boxu, džuda, zápasu a jiu-jitsu.

Postupne si tiež vypracovala formu, ktorá jej umožnila zdvihnúť cez 100 kilogramov v mŕtvom ťahu, 180 kg pri zdvíhaní panvou a dokonca dokázala utiahnuť jeep – čo sú pozoruhodné výkony na herečku, ktorá sa nikdy posilňovaniu príliš nevenovala.

Junko Takeuchi

Junko Takeuchi
Zdroj: commons.wikimedia.org

Postavu Naruta v anime Naruto, Naruto: Shippudden a Boruto: Naruto Next Generations dabuje žena, Junko Takeuchi!

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio Fakty
Zdoj: wallpaperscraft.com

Leonardo Di Caprio si nikdy neaplikoval žiadnu drogu. Napríklad vo filme Vlk z Wall Street (2013) mu pri jeho scénkach s drogami musel pomáhať profesionál.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence naspievala pre film The Hunger Games: Mockingjay – časť 1. (2014) hlavnú pieseň s názvom “The Hanging Tree”. Túto pieseň sme mali možnosť počuť pri útoku na Kapitol a nejednému fanúšikovi spôsobila husacinu. Táto skladba sa dostala aj na 12. priečku v kategórii Billboard Hot 100 songs! Lawrence je teda dobrá ešte aj v speve…

Liam Neeson

Liam Neeson Fakty
Zdroj: thehollywoodnews.com

Herec Liam Neeson neprijal rolu Jamesa Bonda vo filme Golden Eye (1995) kvôli tomu, že sa mu budúca manželka Natascha Richardson vyhrážala, že ho opustí ak túto rolu príjme.

Will Smith

Momentálne na hip-hopovom trhu pôsobia mená ako Kanye West či Kendrick Lamar. V 80. a 90. rokoch tomu ale tak nebolo. Medzi významnými rappermi tej doby sú mená “Vanilla Ice”, “NWA”, “Tupac” a v neposlednej rade aj Will Smith. Vtedy vystupoval pod pseudonymom Fresh Prince. Will sa dokonca stal prvým rapperom, ktorý mal tú česť byť nominovaný na sošku Akadémie.

Jackie Chan

Jackie Chan Fakty
Zdroj: entertainmentfashionandstyle.wordpress.com

Keď pracoval ako vyhadzovač v nočnom klube, po jednej bitke sa ďalšie dva dni snažil zatlačiť si kosť naspäť do zápästia. Potom prišiel na to, že to nebola jeho kosť, ale zub toho druhého chlapa.

Charlie Sheen

charlie sheen dva a pol chlapa
Zdroj: moviewriternyu.wordpress.com

To, že sa Charlie Sheen neobmedzuje, ak ide o jeho pôžitok, už tušíte. Vedeli ste však to, že v roku 1998 musel byť prevezený do nemocnice kvôli predávkovaniu kokaínom? Vďaka tejto záľube sa musel ísť liečiť a všetky výdaje na kliniku a ošetrovanie ho vyšli v prepočte na pol milióna dolárov.

Tom Hardy

Tom Hardy
Zdroj: batman.wikia.com

Aby sa herci premenili na danú postavu, často musia prechádzať extrémnymi premenami tela. Či už riadne schudnúť, nabrať objem, alebo sa proste vyrysovať. Rovnako na tom bol aj Tom Hardy, jeho najväčšie zmeny na tele boli pre film Warrior (2011) a The Dark Knight Rises (2012).

Tom priznal, že ho rola Bane-a v TDKR trocha fyzicky poznamenala. Je boľavejší, pukajú mu kĺby a nesenie jeho detí je ťažšie, než bývalo. Celé prehlásenie nájdete v tomto článku.

Edward Norton

V posledných rokoch herec Edward Norton nedostáva veľa pracovných ponúk, pričom dôvod je jednoduchý. Má totiž povesť perfekcionistu s výbušnou povahou. Nielen vo filmoch Neuveriteľný Hulk (2008), Frida (2002), Kult hákového kríža (1998), ale aj v mnohých iných snímkach sa prejavil jeho temperament, čoho sa režiséri obávajú.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -