TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #60

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zaujímavé fakty o seriáloch #60

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Agents of S.H.I.E.L.D.

Keďže to už mnohokrát vyzeralo, že ABC nechce šou predĺžiť, tvorcovia sa rozhodli napísať finále piatej série ako ukončenie celého seriálu, ktoré by však v kľude mohlo pokračovať, ak ABC uzná za vhodné. Našťastie bol seriál predĺžený o ďalšie dve série.

Zdroj: imdb.com

Game of Thrones

Herci Lena Headey (Cersei) a Jerome Flynn (Bronn) spolu ešte pred natáčaním chodili, avšak ich vzťah skončil natoľko zle, že sa na natáčaní nechceli ani vidieť. V kontraktoch majú prísne zakázané spolu točiť scény, alebo sa len zdržovať na rovnakom mieste natáčania.

fotky z 8. série game of thrones
Zdroj: in.style.yahoo.com

The Walking Dead

Od štvrtej série až po ôsmu nosil Rick stále tie isté nohavice. Dá sa to spoznať vďaka diere, ktorú tam má stále po strele od Guvernéra.

walking dead
Zdroj: vanityfair.com

Suits

BuddyTV v roku 2011 seriál ohodnotil ako druhý najlepší zo všetkých, ktoré vtedy začínali. Šou prekonal jedine seriál Game of Thrones.

suits kravaťáci
Zdroj: pinterest.com

Supernatural

Dean mal mať pôvodne v seriáli omnoho viac tetovaní. Rozpočet štúdia to však nedovolil.

Zdroj: pogdesign.co.uk

Arrow

Atom je druhá superhrdinská rola herca Brandona Routha. Najprv ste ho mohli vidieť vo filme Superman Returns ako slávneho Muža z Ocele.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: technobuffalo.com

Sherlock

Na konci štvrtej série sme mohli vidieť oboch hrdinov ako utekajú z budovy Rathbone Place. Ide o referenciu na herca Basila Rathbonea, ktorý si zahral Sherlocka v kultových filmoch zo štyridsiatych rokov.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: pbs.org

Rick and Morty

Seriál si robí srandu ešte aj z obrazov. Obraz u Smithovcov so slnečnicami má parodovať slávnu maľbu Vincenta Van Gogha – Váza s pätnástimi slnečnicami.

Zdroj: ew.com

Firefly

Je jedno na akej planéte jazdí Mal na koni. Vždy ide o toho istého. Dokonca sa volá Fred.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: theverge.com

Fargo

Účes Billyho Boba Thorntona si navrhol sám herec. Keď ho prvýkrát uvidel tvorca seriálu Noah Hawley, bol veľmi šťastný, že to s postavou myslí rovnako ako on.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: tvovermind.comseri

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -