Blumhouse vydá v októbri 4 nové horory. Premiérovať budú na Amazon Prime Video

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Amazon zverejnilo podrobnejšie informácie k štyrom novým hororom z produkcie Blumhouse. V rámci spolupráce „Welcome to the Blumhouse“ sa tak môžu všetci fanúšikovia hororov tešiť na druhú antalogickú sériu pozostávajúcu z ďalších filmových príbehov.

Od klasických upírov až po smrtiace hry, nadchádzajúce horory budú mať premiéru na streamovacej paltforme Amazon Prime Video. Bingo Hell a Black as Night majú premiéru 1. októbra. Madres a The Manor debutujú na Prime Video 8. októbra.

Blumhouse horory Amazon
Black as Night; Zdroj: collider.com

Blumhouse a Amazon prinášajú ďalšie zaujímavé horory

Bingo Hell – Dej vyrozpráva príbeh o starnúcej aktivistke, ktorá zistí, že jej halu na hranie populárnej hry Bingo ovládla temná sila a zastaviť ju dokáže len ona. Lupita (Adriana Barraza) preto musí vylúštiť záhadu v Oak Springs úplne sama a je pripravená si zahrať hru, v ktorej víťaz berie všetko.

Black as Night – Nevídané dobrodružstvo štyroch tínedžerov, ktorí budú bojovať proti upírom za cieľom ochrániť rodné mesto New Orleans. Ale odvaha, ktorú v sebe táto skupinka nesie stačiť nebude a upírske frakcie túžia po krvi. Nebezpečenstvo bude číhať za každým rohom a či sa podarí Shawne (Asjha Cooper) spoločne s kamarátmi vymyslieť plán na zabitie upírskych vodcov sa dozvieme už o dva mesiace.

Madres – Mladý mexicko-americký pár (Tenoch Huerta a Ariana Guerra) žije pokojný život v tichosti a mieri. Ten sa však skončí v momente, keď dvojica objaví niečo príšerné. Po tom, čo boli sužovaní mätúcimi nočnými morami po presťahovaní sa do nového domu, objavia temné tajomstvo. Predchádzajúci majitelia neboli úplne v poriadku a ich činy z minulosti začnú pohlcovať nevinný pár až do morku kosti.

The Manor – V poslednom hororovom príbehu si zahrala Barbara Hershey v úlohe ženy po mozgovej príhode. Tá sa presťahovala do sociálneho domova, v ktorom niečo nesedí. Čoskoro začne vidieť desivé vízie s varovaniami o smrti obyvateľov domova. Nikto jej však neverí, no keď sa všetky vízie začnú plniť, boj o prežitie začína.

Páčia sa ti nové horory v spolupráci Amazon – Blumhouse? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -