5. séria Black Mirror od Netflixu: Dátum vydania, trailer aj Miley Cyrus!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Streamovací gigant Netflix u divákov hviezdi množstvom úspešných seriálov a filmov. V dnešnej dobe, kedy s vlastnou službou prichádza každá väčšia firma, sa musia poriadne snažiť, aby si udržali väčšinový podiel trhu. Jednou z vlajkových lodí Netflixu je známy seriál, ktorého hlavnou tematikou sú technológie a ich vplyv na ľudstvo. A bude to práve 5. séria Black Mirror od Netflixu, ktorá im pomôže pri boji so silnou konkurenciou. Kedy si ju teda pozrieme a kto sa v nej ukáže?

Mohlo by vás zaujímať: Cena streamovacej služby Disney+ odhalená!

Black Mirror
Zdroj: cinemaview.sk

5. séria Black Mirror od Netflixu – Dátum vydania

Tento seriál je známy svojou unikátnou a relevantnou tematikou. Technológie, ich negatívny dopad na ľudstvo a spôsoby, akými zničíme sami seba. Nadchádzajúca séria nebude v ničom iná, pretože dostaneme 3 ďalšie príbehy, ktoré sa zamerajú na potenciálne problematiky modernej doby, sociálnych médií a ľudí. Séria taktiež sľubuje, že sa viac ponorí do tém ako umelá inteligencia, smart technológie a virtuálna realita. 

5. séria seriálu Black Mirror sa na Netflixe objaví už 5. júna. To bude len necelého pol roka potom, čo Charlie Brooker a David Slade vydali špeciálnu časť Black Mirror. Epizóda s podnázvom Bandersnatch nás vhodila do príbehu priamo s ostatnými postavami. Mohli sme totižto sami meniť chod tejto epizódy, a to rôznymi rozhodnutiami. Interaktívna zábavka prilákala množstvo ľudí, vďaka čomu už onedlho uvidíme ďalšie podobné projekty. Aj práve nej v poslednej dobe narástla popularita Black Mirror, čo zapríčiní, že 5. séria bude mať masívnu sledovanosť.

V úplne nových príbehoch Charlieho Brookera a Annabel Jones si zahrajú samé známe mená. V troch nových častiach si všimneme hercov ako Anthony Mackie, Topher Grace, Pom Klementieff, Yahya Abdul-Mateen II, Andrew Scott a mnohých ďalších. Okrem nich sa ukáže aj speváčka Miley Cyrus, ktorá bude hlavnou časťou jedného z príbehov.

Tajomstvo streamovacieho giganta Netflix

Netflix Logo
Zdroj: idownloadblog.com

Ako sa vám trailer pozdáva? Sledujete Black Mirror od Netflixu a budete pozerať aj nadchádzajúcu 5. sériu, alebo ste mu ešte šancu nedali? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: variety.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -