5 úžasných spôsobov, ako môže Venom 2 rozšíriť Spider-Man univerzum od Sony

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Sony Pictures Universe of Marvel Characters

Spider-Man univerzum od Sony je pre fanúšikov v podstate stále veľkou neznámou. Zatiaľ z neho máme len jeden film, ktorým je úspešný Venom (2018). Na ceste je ešte Morbius, najviac ľudí sa ale určite teší práve na pokračovanie Venoma. Celý názov snímky znie Venom: Let There Be Carnage. Prinášame vám preto 5 spôsobov, ako môže Venom 2 rozšíriť Sony univerzum.

Podľa neoficiálnych informácií by mohol Venom vydláždiť cestu pre ešte väčšie univerzum od Sony. Poďme si teda prejsť teoretické možnosti, ako by mohol náš obľúbený symbiont pomôcť japonskému gigantovi s budovaním vlastného univerza.

Venom
Zdroj: wallpapersflood.com

Filmy Morbius a Venom 2 by mohli byť priamo prepojené

Morbius nás čaká budúci rok a bolo by naozaj skvelé, ak by boli tieto dve snímky navzájom prepojené. Ono to nakoniec znie aj celkom logicky, keďže budú v tom istom filmovom vesmíre. Dnes si však už fanúšik nemôže byť ničím istý. Tejto teórii nahráva do karát aj fakt, že sme v traileri s Jaredom Letom mohli vidieť aj viacero narážok na Spider-Mana.

Ak by sa Hollandov Spider-Man stretol s Venomom

Asi najčastejšie kladenou otázkou zo strany fanúšikov je, či sa vo filme objaví aj Spider-Man v podaní Toma Hollanda. Ten je síce v MCU, no patrí pod Sony a podľa doterajších informácií je to naozaj veľmi reálne. Prednedávnom dokonca Tom Hardy pridal na svoj Instagram obrázok, kde si Venom pochutnával na našom pavúčom hrdinovi. Krátko na to ho ale zmazal.

Venom vs Spider-Man
Zdroj: movieweb.com

Šéf Marvel Studios Kevin Feige pár mesiacov dozadu vo svojom vyjadrení prezradil, že je podľa neho Spider-Man jediný hrdina, ktorý by mohol byť vo viacerých vesmíroch naraz. Nikdy vraj nevieme, aké prekvapenie nás čaká. V komiksoch sa dokonca zúfalý Venom obrátil na Spider-Mana, aby mu pomohol poraziť Carnagea.

Ak by boli Sinister Six súčasťou filmu

Sinister Six je azda najznámejšia skupina zloduchov, s ktorými kedy pavúčí muž bojoval. Pôvodne sa mali objaviť už v The Amazing Spider-Man 3, no projekt sa nakoniec zrušil a všetci vieme čo nasledovalo. V potitulkovej scéne v The Amazing Spider-Man 2 boli dokonca ukázané ich obleky. Nakoniec prišiel Tom Holland a plány sa zmenili.

Sinister Six
Zdroj: cbr.com

V MCU sme ale dostali rôzne náznaky. Na striebornom plátne sa objavili jej členovia ako Vulture, Scorpion, Shocker či Mysterio, ktorý nakoniec ani nemusí byť mŕtvy. Ak sa MCU a Venom 2 rozhodnú prepojiť, práve oni by mohli zohrávať dôležitú rolu.

Ak sa v ňom objavia náznaky na ďalšie filmy

Venom: Let There Be Carnage by bol skvelou príležitosťou na uvedenie nových postáv, ktoré taktiež čakajú vlastné filmy. Podľa doterajších správ pracuje Sony na projektoch ako Kraven, Madame Web, Nightwatch, či niečo o Black CatSilver Sable. Práve tieto postavy by sa mohli objaviť vo Venomovi ešte pred tým, než budú mať vlastný film. V súčasnosti ale nemáme žiadne informácie, či sa na týchto projektoch stále pracuje, alebo či boli odložené do šuflíka.

Black Cat
Zdroj: theplaylist.net

Ak sa bude Venom 2 riadiť podľa komiksu Maximum Carnage

Je všeobecne známe, že komiksové postavy majú viacero verzií svojich komiksových predlôh. Prvý Venom (2018) sa napríklad riadil komiksom Lethal Protector. Keďže sa má v pokračovaní objaviť Carnage, ako prvé fanúšikom prišiel na um komiks z roku 1933, Maximum Carnage. Príbeh rozpráva, ako sa z Cletusa Kasadyho stane Carnage a z väzenia chce dostať aj svoju priateľku Shriek. Tú bude už oficiálne hrať herečka Naomie Harris.

Pár sa rozhodne terorizovať New York a zastaviť ich musí Venom so Spider-Manovou pomocou. Pomáhajú im napríklad aj Black Cat, Nightwatch, Iron Fist či Morbius. Išlo by tak o perfektný príbeh pre Venom 2.

Tešíte sa na pokračovanie Venoma? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -