Agenti S.H.I.E.L.D. sa vrátia omnoho skôr, ako sme čakali! Ako súvisí ich príchod s očakávanými Inhumans?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Sledujete tento seriál a taktiež ste po poslednej sérii ostali v rozpakoch? Posledná štvrtá séria nám toho ukázala veľa zaujímavého a všetci sme si mysleli, že na pokračovanie si budeme musieť počkať do januára 2018. Až vtedy by sme prišli nato, čo sa vlastne stalo s Coulsonom. Avšak zdá sa, že čakať budeme pomerne kratšie, ako sa očakávalo!

Prednosť majú Inhumans

Fanúšikovia si už v tom čase boli vedomí, že prvoradý bude momentálne nový seriál Inhumans, po ktorom sa vrátia Agenti S.H.I.E.L.D., na ktorých sa tiež určite tešíte. Dobrou správou je aj nádherných 22 častí, ktoré prídu s novou sezónou. Premiéra bude už v januári a seriál budeme môcť sledovať päť mesiacov bez prestávky.

Bude to zaujímavé; zdroj: movieweb.com

Na tlačovke Asociácie televíznych kritikov v nedeľu nám šéf kanálu ABC Channing Dungey potvrdil, že seriál sa vráti ihneď potom, ako Inhumans uzavrú svoju prvú sériu. Inhumans dokonca ukážu svoje prvé dve časti na striebornom plátne v Imaxe. 1. septembra nás čaká premiéra a v piatok 29. septembra nám tvorcovia odhalia rovno dve časti. Ak to po celý čas pôjde dobrým smerom, Inhumans zabalia prvú sezónul 10. novembra. No a podľa slov producenta sa Agenti S.H.I.E.L.D začnú len o týždeň nato.

To znamená, že sa objavia o dva mesiace skôr, ako sa pôvodne očakávalo. Takáto možnosť určite umožní seriál ešte viac predlžiť a vycucať z neho všetko, čo sa len dá. Avšak ako tomu chodí, príde aj malá prestávka. Tá nastane v decembri a potrvá až do marca, kedy si budeme musieť oddýchnuť pri inom kvalitnom seriáli.

Skúsený tím sa možno vráti; zdroj: movieweb.com

Šou sa posúva dopredu a dobré správy neprestávajú. Čo sa stalo s Coulsonom, ktorý sa ocitol vo vesmíre? Predstavenie nám pravdepodobne ukáže aj kúsok jeho dohody s diablom, ktorá umožnila porážku Aidy. Tento príbeh by nás mohol zaviesť aj k návratu postavy Ghost Ridera, ktorý vo veľkej miere pomohol aj vo štvrtej sérii. Dokonca kolujú zvesti, že by sa v nadchádzajúcom období mohla objaviť postava Kree. Ako to celé dopadne? Na všetko ostatné si musíme ešte počkať do 17. novembra. No podľa všetkého to bude veľmi zaujímavé.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -