Spin-off seriálu American Horror Story láka prvými ukážkami. Čakajú nás desivé mýty a legendy

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

American Horror Story na svojej popularite rozhodne neuberá a dôkazom je aj blížiaca sa 10. séria. Fantastický Ryan Murphy, tvorca seriálu, sa rozhodol svoj talent na bizarnosť posunúť ešte ďalej a minulý rok ohlásil ďalší antologický hororový seriál. American Horror Stories je nový spin-off, ktorý na seba začína pomaly pútať pozornosť.

Novým námetom sú staré povery plné hrôzy

Antologické seriály sa vynímajú svojou šikovnou zbierkou historiek, čo sa bude do zvráteného prostredia AHS spin-offu nesmierne hodiť. Diváci si budú môcť vychutnať až 16 epizód, pričom každý diel bude trvať okolo jednej hodiny. Jeden diel seriálu ponúkne jeden samostatný príbeh, ktorý sa zameria na krvavé mýty a legendy.

Kratučké zábery z ukážok stanice FX toho veľa neprezrádzajú. Zrecyklované zábery zo starších sérií American Horror Story sú sprevádzané tajomným hlasom sestry Jude z 2. série, ktorý v preklade hovorí: „Ak sa pozriete zlu do tváre, zlo sa na vás pozrie späť.“ 

American Horror Stories nový spin-off
Zdroj: ew.com

Nový spin-off sa bude niesť v podobnej atmosfére ako American Horror Story. Fanúšikovia sa pravdepodobne môžu tešiť aj na návrat pôvodného obsadenia, ku ktorému by mohli patriť mená ako Evan Peters, Taissa Farmiga či Jessica Lange. Tvorcovia seriálu chcú rodinku AHS držať pokope čo najdlhšie, preto sa réžie jednej epizódy ujme aj obľúbená Sarah Paulson, ktorá bola doteraz súčasťou až ôsmich sérií.

American Horror Stories zatiaľ nemá potvrdený dátum vydania, ale jeho debut bude vysielať výhradne stanica FX na streamovacej službe Hulu. Zábery z AHS si môžete pozrieť v oficiálnych ukážkach od FX alebo vo vyššie priloženom príspevku:

Tešíte sa na nový spin-off s názvom American Horror Stories aj vy? Ktoré mýty by ste radi videli spracované do hororu? Vaše názory a postrehy nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -