American Horror Story: 1984 – Kedy uvidíme deviatu sériu a čo o nej vieme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že kvalitných hororových/strašidelných seriálov neexistuje veľa. Našťastie tu už od roku 2011 máme American Horror Story, ktorý vysiela americká káblová televízia FX. Dodnes sme sa dočkali ôsmych sérií, ktorých kvalita klesá a stúpa ako sa jej zachce. Medzi tie lepšie príbehy patria Murder House, Asylum, Coven či Hotel, zatiaľ čo tými nevydarenejšími sú Freak Show, Roanoke či Cult.

Milo prekvapila aj minuloročná séria Apocalypse, ktorá spojila príbehy hneď niekoľkých starších sérií. Objavili sa v nej postavy a miesta z Murder House, Coven a Hotel, čiže spojila zrovna tie najlepšie série. Bude teda aj deviata séria pokračovať v týchto šlapajach?

American Horror Story: 1984
Zdroj: cosmopolitan.com

Čo vieme o American Horror Story: 1984?

Jej názov znie American Horror Story: 1984 a zatiaľ o jej príbehu takmer nič nevieme. Jediné, čo sme doposiaľ dostali, je jedna krátka ukážka. Z nej však môžeme vyčítať, že nás čaká poriadny „summer camp“ slasher. Predsa len, práve v roku 1984 zažíval tento žáner filmov rozkvit a dočkali sme sa legiend ako Nočná mora z Elm Street alebo Piatok trinásteho 4.

Ďalší faktor môže hrať dnes už legendárna kniha 1984 od autora George Orwella. Vieme si predstaviť, že práve seriál ako American Horror Story by dokázal zasiahnuť do podobnej témy (hlavne po politickej sérii Cult). Pravdu sa však dozvieme už…

Portál Variety odhalil, že sa seriál AHS vráti na televízne obrazovky už 18. septembra 2019. Z hereckého obsadenia je zatiaľ potvrdené, že vôbec po prvýkrát neuvidíme herca Evana Petersa, ktorý si potrebuje dať pauzu. Pre deviatu sériu sa nevráti ani seriálový veterán Billy Eichner.

Na druhú stranu, potvrdený bol návrat Emmy Roberts, ktorá si zahrá po boku lyžiara Gusa Kenworthyho. Seriál American Horror Story bol ešte minulú jeseň predĺžený o ďalšie 2 série, takže sa určite dočkáme až po 10. sériu!

Tak čo, budete v septembri sledovať? Ohľadom všetkých noviniek vás budeme ihneď informovať!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -