Tom Cruise dá do držky Justinovi Bieberovi? Neuveríte, ako sa situácia vyvinula!

Nenechajte si ujsť

Tom Cruise vs Justin Bieber

Začiatkom júna Bieber napísal na svoj Twitter Bieber výzvu, že by rád vstúpil do klietky s hercom menom Tom Cruise. Zároveň v príspevku označil aj prezidenta najslávnejšej zápasníckej ligy UFC Danu Whitea. Okamžite to vyvolalo obrovskú diskusiu a každý sa chcel priživiť na tejto kontroverzii. Netrvalo dlho a status mal 40-tisíc komentárov. Zápas Tom Cruise vs Justin Bieber sa teda stane realitou. Počkať, to vážne?!

tom cruise mission impossible 6
Zdroj: kino.de

Ďalšou osobnosťou, ktorá by sa chcela pobiť s nejakým hercom, je kontroverzný Connor McGregor z UFC, ktorý je na druhej strane najslávnejší a najlepšie platený zápasník. Ten vyhlásil, že pokiaľ sa nikto nenájde na organizáciu tohto zápasu, tak ho zorganizuje sám. A hneď na to vyzval na súboj herca Marka Wahlberga.

Ten je známy svojou fyzickou kondíciou ako aj filmami, v ktorých hrá drsných mužov. I keď je pravda, že na začiatku svojej kariéry bol Mark tiež popová rap hviezdička a model.

Tom Cruise vs Justin Bieber
Zdroj: refinery29.com

Chalani, myslel som to zo srandy…

Bieber sa po čase ospravedlnil a dodal, že Cruise by ho asi poriadne polámal, aj keď je o skoro 30 rokov starší. S čím však nerátal bolo, že sa samotnému Danovi ozvú ľudia, ktorí by radi tento zápas zrealizovali. Čiže Tom Cruise má záujem!

A nielen to. Dana verí, že ľudia chcú vidieť hviezdy nielen z Hollywoodu, ale aj zo športu, ako si navzájom rozkopú ksichty. Asi mu došlo, aký balík peňazí môže na tom celom zarobiť. Bol by blázon, keby sa toho nechytil. Však koľko ľudí prilákal u nás zápas Rytmusa s Marpom?

Tom Cruise je v neustálej top forme, ako aj kondícii. Človek by neveril, že do dnešného dňa skoro vôbec nezostárol. Aby nie, keď skoro v každom svojom filme našprintuje toľko, koľko ja za rok, a zároveň posúva hranice filmových kaskadérskych možností. Určite aj na to upozornili kamaráti Biebera. Možno si mal vybrať niekoho menej „vražedného.“

Tom Cruise vs Justin Bieber
Zdroj: giphy.com

Internet nezaháľal a začala sa šíriť špeciálna výzva, v ktorej máš vyzvať na súboj niekoho o minimálne 30 rokov staršieho. Koho by ste chceli vyzvať vy, a koho by ste chceli vidieť v ringu spolu?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -