Krvavého Votrelca s hodnotením R si užijeme v seriáli Alien: Isolation!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba pár dní po začiatku nového roka sme sa priamo od štúdia Fox dozvedeli, že sa aktuálne nechystá žiaden nový film zo série Votrelec. Nie je to však žiadnym prekvapením, keďže pravdepodobne bude séria stopnutá až dovtedy, kedy Disney oficiálne nadobudne práva od Foxu. Na druhú stranu sa tento rok koná 40. výročie pôvodného Votrelca od Ridleyho Scotta.

Štúdio si tak pre nás pripravilo obsah „Read. Play. Watch„, ktorý sa týka príbehu hry Alien: Isolation a jej hlavnej postavy, Amandy Ripley. Po pôvodných oznámeniach dúfala väčšina fanúšikov, vrátane nás, že sa dočkáme plnohodnotného pokračovania jednej z najlepších hororových hier vôbec. Nakoniec sa tak nestalo…

Alien
Zdroj: gametainment.at

Seriál Alien: Isolation je na ceste!

Slovo „Read“ reprezentuje komiks Alien: Resistance (príbehové pokračovanie Alien: Isolation), zatiaľ čo „Play“ patrí mobilnej hre Alien: Blackout. Túto hru sme si ako fanúšikovia série vyskúšali a náš výstup nájdete na tomto odkaze. Posledným neprebádaným slovom tak ostáva „Watch„, ktoré sa po novom taktiež odhalilo.

Dočkáme sa teda animovanej série, ktorá nebude šetriť krvou, keďže dostane hodnotenie R! Na starosti ju má štúdio Axis Animation, ktoré má na konte krásne cinematické videá ku hrám ako League of Legends, Destiny 2 či Halo 5. Podľa dostupných informácií by sme sa mali dočkať siedmych častí.

Alien
Zdroj: kotaku.com

Na animovaný seriál dokonca nemusíme ani dlho čakať, keďže by mal prísť už v apríli. Celá séria by sa mohla objaviť na Alien stránke, no zatiaľ je otázne, akým spôsobom a či sa za ňu vôbec bude platiť.

Zatiaľ nemáme ani bližšie informácie o príbehu, no počítame s tým, že hlavnou postavou bude opäť Amanda Ripley (dcéra Ellen Ripley z pôvodných filmov). Tým by sa kruh „Read. Play. Watch.“ uzavrel a nám neostane nič iné, ako čakať na nové filmy pod taktovkou Disney.

My osobne sa na animovanú sériu naozaj tešíme, keďže štúdio Axis Animation robí jednu z najkrajších animácií vôbec. Čo na tento seriál hovoríte vy?

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -