Apex Legends: Trailer na novú legendu je už vonku. Piata sezóna je už za rohom!

Nenechajte si ujsť

Apex Legends: 5. sezóna

V Apex Legends začína nová sezóna a spolu s ňou bude pridaných aj veľa nových vecí. Nová sezóna priletí už 12. mája. Tu je všetko, na čo sa môžete tešiť.

Postava Loba

Loba bude novou legendou v Apex Legends. Po niekoľko týždňoch bolo konečne potvrdené, že s piatou sezónou do tejto hry pribudne aj nová hrateľná postava. Z jej traileru, ktorý bol odpremiérovaný 30. apríla, už vieme, že keď bola ešte malá, stratila oboch rodičov.

Neskôr sa dala na stranu zločinu. Začala kradnúť a nebola v tom vôbec zlá.

Život zasvetila hľadaniu toho, kto z nej urobil sirotu. Na konci traileru sa dozvedáme, že to v skutočnosti bol Revenant. Postava, ktorú už z Apex Legends veľmi dobre poznáme. Ako sa táto skutočnosť bude vyvíjať v hre si môžeme zatiaľ len predstavovať.

Takto budú približne fungovať jej schopnosti:

  • Abilita 1 Burglar’s Best Friend: Loba hodí disc a teleportne sa na miesto, kam dopadne
  • Abilita 2 Supply For Demand: budete si môcť vybrať typ lootu, po čom sa vám tento typ lootu ukáže cez steny okolo vás
  • Abilita 3 Eye for Quality: Loba bude vidieť cez steny všetok loot okolo na malú vzdialenosť
  • Abilita 4 Black Market Boutique: Loba položí zariadenie, ktoré ukradne všetok loot na malú vzdialenosť

Možno vás v tomto znení nezaujali, no čo viete? Keď si ju už 12. mája vyskúšate na vlastnej koži, sa vám možno zapáči.

Season Quests

Season questy sú niečo úplne nové v Apex Legends. Zatiaľ o nich vieme len veľmi málo, ale vieme, že za splnenie jednotlivých questov budú určité odmeny.

A asi to nebudú len hocijaké odmeny, lebo vývojári napísali, že tí, ktorí budú tieto úlohy plniť, za to budú bohato odmenení. A to už znie ako dobrý dôvod, prečo sa o nich viac zaujímať.

apex legends ilustracny obrazok
Zdroj: tecnoblog.net

Battle Pass

Ako každú sezónu, aj túto sa bude dať kúpiť aj nový Battle Pass. Bude v ňom viac ako 100 itemov, ktoré môžu byť napríklad aj Apex Packy, XP Boosty, Crafting Materiály, Apex Coiny, Music Packy, Loading Screeny a dúfame, že aj veľa skinov na novú Lobu.

Minulú sezónu sa Battle Pass dal kúpiť za 950 Apex Coinov a tento by nemal byť iný. Cena 1000 Coinov je na oficiálnom webe 9,99 €.

Ranked Series 4

S piatou sezónou bude predstavený aj Ranked Series 4. Hráči budú mať dva mesiace na to, aby sa pokúsili vyšplhať  na čo najvyšší rank, ktorý môžu. Táto séria by sa nemala veľmi líšiť od minulej Ranked Series 3.

Jedna veľká zmena o ktorú bol záujem, však prebehne. Hráči sa budú môcť do určitej doby pri odpojení zo zápasu pripojiť naspäť. Ľudí, ktorí majú problém s internetom alebo im hra crashuje, táto zmena určite veľmi poteší.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak aké ciele ste si naplánovali počas tejto sezóny? Vyššie umiestnenie v Ranked Series, alebo si chcete prednostne vyskúšať novú Lobu? Môžete nám to napísať do komentárov. Každopádne sa máme na čo tešiť!

Zdroj: gamesradar.com, dexerto.com, gfinityesports.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -