Kedy nám Apple predstaví skladací iPhone? Bude to o dosť skôr, ako sme čakali

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kedy Apple predstaví skladací iPhone?

Kalifornský technologický gigant je známy tým, že nie vždy je prvý, no keď niečo spraví, tak to už stojí za to a nemá to ďaleko od dokonalosti. Rovnakú taktiku zvolil Apple aj pri novom trende a skladací iPhone stále nepredstavil. Jeden však určite chystajú. Kedy by sme ho mali vidieť?

Jon Prosser, overený leaker s dobrými informáciami, ktorý sa len málokedy mýlil, nám odhalil vzrušujúcu informáciu. Apple naozaj vyrába skladací smartfón.

Nie je to veľmi prekvapivé, keďže trebárs Samsung – prakticky najväčší konkurent Apple – má na trhu už dva skladacie smartfóny. Tými sú Galaxy Fold a Galaxy Z Flip. V blízkej dobe sa k nim pridá aj Galaxy Fold 2, aby teda Apple priveľmi nezaostával, je pravdepodobné, že na skladacom iPhone pracujú už pomerne dlho.

Kedy sa však vývoj prejaví na finálnom produkte pre verejnosť? Nuž, ako špekulujú zahraničné portály, skladacia verzia by sa mohla dostaviť už pri iPhone 13 (2021) či iPhone 14 (2022). Tento rok je to veľmi nepravdepodobné. O iPhone 12 toho vieme už pomerne veľa, ak by sa teda chystal skladací variant, aj to by sme už pravdepodobne vedeli. Nič také sme však zatiaľ nezačuli.

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -