Je to takmer isté. Najobľúbenejší diel Assassin’s Creed sa vráti

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Populárna hra Assassin’s Creed dostane remake

Assassin’s Creed patrí medzi vysoko obľúbené historicko-akčné herné série. Na konte má viac ako tucet podtitulov, pričom vo vývoji je mnoho ďalších. Jednotlivé herné tituly sú zasadené v rôznych časových obdobiach, pričom napríklad zlatú éru pirátov sme mohli vidieť v hre Assassin’s Creed IV: Black Flag. A podľa portálu Insider Gaming by práve táto Assassin’s Creed hra mala dostať remake.

Zdroje z vnútra štúdia Ubisoft počas minulého roka tvrdili, že sa chystá remake hry Black Flag. Ubisoft ho doteraz ešte oficiálne neohlásil, ale viacero správ naznačuje, že na milovanom diele série už sa aktívne pracuje. Novú informáciu teraz priniesol aj insider zvaný JorRaptor, ktorý na sociálnej sieti X zdieľal screenshot LinkedIn účtu hlavného umelca štúdia.

Podľa neho tím herného štúdia v Singapure, ktoré má na starosti aj výrobu hier ako Mirage a Valhalla’s Siege of Paris DLC, od septembra 2023 vyvíja aj zatiaľ neoznámenú hru. A práve ňou má byť podľa Insider Gaming remake jednej z najpopulárnejších Assassin’s Creed hier, Black Flag.

Vo výrobe je viacero hier, táto by bola návrat ku koreňom

Assassin’s Creed IV: Black Flag pôvodne vyšiel v roku 2013, čiže pred vyše desiatimi rokmi. Fanúšikovia si zasadenie karibských ostrovov okamžite zamilovali, veľkej pozornosti sa tešili aj námorné bitky, ktoré Ubisoft dokonca inšpirovali k vývoju samostostatnej hry Skull and Bones.

Ubisoft momentálne vyvíja viacero nových hier v sérii Assassin’s Creed. Tá sa rozrastie o približne 10 nových projektov – ako klasických pokračovaní, tak aj mobilných či VR hier.

Hrali ste hru Black Flag? Myslíte si, že si zaslúži po toľkých rokoch remake?

Zdroj: insider-gaming.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -