Tromfnú Star Wars? Avengers: Infinity War podľa všetkého pokorí rekord v tržbách za otvárací víkend!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Avengers: Infinity War podľa všetkého pokorí rekord v tržbách za otvárací víkend!

Už o niekoľko dní sa dozvieme, či najočakávanejší film posledných rokov, Avengers: Infinity War naozaj dokáže splniť extrémne predpovede. Ide o zatiaľ najdrahší film v histórii, takže producenti si jednoducho finančný prepad nemôžu dovoliť. Toto je dokonca druh filmu, ktorému nebude stačiť obyčajný miliardový úspech. Tento trhák jednoducho musí ísť po rekordoch, čo sa mu zatiaľ veľmi darí. Bude to tak ale aj vo finále?

Už párkrát sa potvrdilo, že analytici a vôbec celkové predpredajové čísla nemusia hneď znamenať, že to tak aj bude. Meno Avengers však doteraz zarobilo 1,5 miliardy s prvým filmom a o 100 miliónov menej pri pokračovaní. Oba filmy sú v zozname top 10 najzárobkovejších filmoch na svete a to v sebe nemali ani polovicu toho, čo Infinity War. Tvorcom navyše hrá do karát čas, keďže film budovali 10 rokov! Ako to teda vidia analytici? Pokoria Avengeri rekord za otvárací víkend, ktorý doteraz v USA drží Star Wars: The Force Awakens s 247 miliónmi dolárov?

6 dôvodov prečo je Avengers: Infinity War najväčší film všetkých čias!
Avengers: Infinity War je zatiaľ najväčší film všetkých čias!; Zdroj: comicbookmovie.com

Koľko im tipujú za prvé 3 dni?

Stránka Box Office Pro im tipuje zárobok vo výške 235-255 miliónov v USA. No a vo svete? Tam zatiaľ za prvé tri dni drží rekord film The Fate of the Furious s 541 miliónmi. Tu im analytici predpovedajú o dosť viac, keďže tento zárobok tipujú na sumu v rozmedzí 565-650 miliónov. Sú to samozrejme krásne sumy, no vzhľadom na obrovský hype z internetu a následne aj čísel z amerického predpredaja (za 6 hodín prekonaný rekord), predsa len by sme aspoň domáci zárobok ešte o niekoľko miliónov navýšili. Každopádne, to je len náš pocit.

Toto všetko sú však čísla, na ktoré sme extrémne zvedaví. Takýto hit sa predsa len nevidí často a najmä, keď ide o takýto drahý. Bude teda tentokrát pri Marveli stáť šťastie a podarí sa im pokoriť šampióna menom Star Wars počas otváracieho víkendu? A ak aj áno, dostanú sa celkovo za nemysliteľnú celosvetovú hranicu dvoch miliárd a zhodia kráľov ako Titanic alebo Avatar?

Ste zvedaví, aké čísla si Infinity War zarobí? Pozeráme sa tu podľa vás na nového šampióna počas otváracieho víkendu, nebodaj celého rebríčka? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -