Timothée Chalamet si užíva sex, drogy a peniaze vo filme Hot Summer Nights od štúdia A24!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dnešná kinematografia prekvitá filmami, ktoré sú priamo cielené pre konzumentov. Medzi ne sa radia napríklad blockbustery, ktoré majú jediný cieľ – Zarobiť veľké peniaze. A práve v takýchto chvíľach padnú vhod nezávislé indie filmy, ktoré si idú vlastnou cestou. Presne také tvorí aj úspešné štúdio A24, ktoré má na konte snímky ako Moonlight, Lady Bird, The Disaster ArtistČarodejnica,… Ich úspešné projekty by sme tu mohli menovať do večera, pričom veľa z nich získalo aj Oscara. Sľubne vyzerá aj ich nový počin Hot Summer Nights, na ktorý vydali pred pár dňami prvý trailer. Neuveríte, aký talent sa zmocnil hlavnej úlohy!

Trailer na film Hot Summer Nights

Je ním samozrejme Timothée Chalamet, ktorý dostal nomináciu na Oscara za jeho neuveriteľný výkon vo filme Daj mi tvoje meno. Vidieť ste ho však mohli aj v Lady Bird alebo Interstellar. Zahrá si spočiatku hanblivého chlapca, ktorý trávi leto pri pobreží. Netrvá mu však dlho, aby sa s pomocou rebelského suseda (Alex Roe) oťukal a určite k tomu dopomohla aj tráva, ktorú s ním začne predávať. Jeho krásne leto sa tak začne točiť okolo drog, peňazí, sexu a sestry svojho nového biznis partnera. Tú si zahrala hviezda filmu Neutečieš/It Follows, Maika Monroe. Celá snímka sa nesie vo veľmi estetickom štýle!

Samotný film debutoval ešte na festivale SXSW 2017, no štúdio sa ho rozhodlo vydať až teraz. Okrem kina sa totižto titul dostane hneď na vysielaciu stanicu DirecTV. Mladý Timothée Chalamet natočil tento film ešte pred Daj mi tvoje meno alebo Lady Bird, cez ktoré sa vlastne dostal do povedomia sveta. Práve preto sa vám môže zdať trochu iný. Taktiež treba spomenúť, že ide o režijný debut scenáristu/režiséra Elijaha Bynuma. Okrem vyššie spomenutých mien vo filme ešte uvidíme Emory Cohena alebo Maiu Mitchell!

Exkluzívne na DirecTV sa film ukáže už 28. júna, zatiaľ čo sa do kín dostane až 27. júla.

hot-summer-nights-poster
Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -