Režiséri filmu Avengers: Endgame sú otvorení návratu Iron Mana do MCU

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zhruba pred rokom sme si mohli pozrieť veľkofilm Avengers: Endgame, ktorý bol naozaj kvalitným ukončením Infinity Ságy v MCU. Aj napriek času, ktorý odvtedy prešiel, sa o tomto filme veľa rozpráva ešte aj teraz. Režiséri tohoto filmu mali nedávno movie’s watch party s Robertom Downeym Jr., kde preberali rôzne témy. Bratia Russovci sa vyjadrili aj k tomu, či by radi videli návrat Iron Mana do MCU.

Vedia si to bratia predstaviť?

Iron Man je symbolom pre Marvel Studios, pretože práve vďaka jeho prvému filmu sa im odštartovala úspešná kariéra. Iron Mana sme mohli vidieť v 10 filmoch – vo vlastnej trilógii, v sérii Avengers, ako vedľajšiu postavu v Captain America: Civil War a Spider-Man: Homecoming a tiež na konci filmu Incredible Hulk. Postava však ukončila svoju cestu minulý rok, keď v Avengers: Endgame obetovala svoj život a zachránila celý svet.

Joe a Anthony Russovci sa ale vyjadrili, že by sa nebránili návratu tejto postavy. Záležalo by však veľmi na spôsobe jej návratu. Podľa nich by to muselo byť niečo zmysluplné, zaslúžené a niečo, čo by prekvapilo fanúšikov. Tiež by to muselo byť niečo nepredvídateľné a inovatívne. Určite by to nesmelo negatívne ovplyvniť emocionálny koniec Avengers: Endgame, ktorý bratia priniesli fanúšikom.

Najlepšie momenty Iron Mana v MCU
Zdroj: youtube.com

Ako sa k tejto myšlienke stavia Marvel?

Zatiaľ nie sú žiadne oficiálne zdroje, ktoré by potvrdzovali návrat Tonyho Starka. Štúdio by určite rado zarobilo ďalšie peniaze na tak ikonickej postave, avšak na druhej strane by fanúšikovia jeho návrat nemuseli prijať úplne najlepšie. Predsa len, väčšina sa s jeho odchodom už zmierila a priznala, že si takýto majestátny záver zaslúžil. Avšak Iron Mana by sme v MCU ešte mohli vidieť.

Downey Jr. by si mohol ako Tony Stark totižto strihnúť cameo vo filme Black Widow. Film bude prequel a bude sa odohrávať ešte pred udalosťami filmu Endgame, čiže Tony v tom čase ešte žil. Herec tiež možno prepožičia hlas kreslenej verzii svojej postavy v seriáli What If…?, ktorý však nebude časťou MCU. Seriál bude skôr jej alternatívnymi možnosťami a preto tam bude jeho prítomnosť v poriadku.

black widow
Zdroj: geektyrant.com

Aj keď by bolo úžasné vidieť Downeyho ako Tonyho Starka opäť v akcii, bude asi lepšie, ak sa štúdio zameria na rozprávanie príbehov iných postáv, alebo dá priestor aj úplne novým postavám. To, či uvidíme Tonyho Starka v podobe camea vo filme Black Widow, si budeme môcť sami overiť až v kinách. Film si na veľkom plátne pozrieme 6. novembra 2020.

Bratia Russovci by radi videli kvalitný návrat Iron Mana naspäť do MCU. A čo vy? Chceli by ste ho opäť vidieť vo filmoch, alebo sa vám páčil koniec tejto postavy? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -