Muž z Floridy tvrdí, že je bratrancom Johna Wicka. Policajti mu v aute našli plno zbraní

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Je toto bratranec Johna Wicka?

Muž z Floridy tvrdí, že zbrane, ktoré sa našli v jeho aute, patria jeho bratrancovi, ktorým nie je nikto iný, ako známa akčná postava John Wick (Keanu Reeves).

Getro Gelin, 27-ročný muž žijúci v meste Port St. Lucie na Floride, bol konfrontovaný políciou v sobotu 26. apríla. Muži zákona mu prehľadali jeho Porsche SUV a podľa portálu The Smoking Gun v ňom našli celkom slušnú zbierku – pištoľ Glock 21, poloautomatickú pušku a nepriestrelnú vestu.

Florida man - Getro Gelin
Zdroj: nypost.com

Keď sa ho na tento nečakaný objav spýtali, Gelin tvrdil, že toto Porsche predal svojmu bratrancovi Johnovi Wickovi. Ide tak buď o náhodu, lož, alebo má Keanu Reeves úradom čo vysvetľovať. Samozrejme, vtipkujeme. Keanu Reeves hrá totiž hlavnú postavu vo filmoch John Wick. Muž neskôr priznal, že si to všetko vymyslel, a že meno svojho bratranca by nikdy neprezradil.

Polícia sa o Gelinovi dozvedela od ženy, ktorá nahlásila domáce násilie. Vraj ju sotil na zem a vyhrážal sa jej strelnou zbraňou. Tú neskôr schoval do svojho auta. Podľa The New York Post bol Gelin zadržaný a obvinený z domáceho násilia. Momentálne je držaný za mrežami s kauciou 3500 dolárov.

John Wick 3
Zdroj: wallpaperaccess.com

Florida man

Florida man“ (muž z Floridy) je v Amerike veľmi populárne, no u nás žiaľ nie veľmi známe meme. Jeho základom je neuveriteľná hlúposť niektorých obyvateľov Floridy. Internet je totiž plný článkov, v ktorých sa píše, že Florida man spravil nejakú bizarnosť. Ide o akúsi klasiku.

Zistite, čo spravil váš Florida man

Stačí do Google napísať „florida man“ a váš dátum narodenia, napríklad „florida man october 24“, a otvoriť prvý článok. V tento deň jeden muž sexuálne obťažoval postavičku Olafa z rozprávky Ľadové kráľovstvo (Frozen) v obchode.

A čo teda spravil ten váš Florida man? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -