Bruce Willis si to v novom traileri sci-fi filmu Breach rozdal proti neznámej mimozemskej sile

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ikona akčných filmov si to namierila do vesmíru. Bruce Willis musí likvidovať mimozemský teror, o čom sa nás snaží presvedčiť aj najnovší trailer pre nadchádzajúci sci-fi film Breach.

Ukážka ponúka pohľad na klasicky arogantného a drsného Brucea Willisa, ktorý sa nám aj vo veku 65 rokov bude snažiť ukázať, že dokáže zahviezdiť aj na palube izolovanej vesmírnej stanice.

Trailer pre sci-fi film Breach:

Po úteku z devastovanej Zeme odchádza niekoľko ľudí na medzihviezdnu archu, ktorú však medzičasom napadne nová krvilačná hrozba. Na palube sa spoločne s posádkou ocitne mimozemské stvorenie so schopnosťou zmeny vzhľadu.

Trailer vyzerá miestami ako klasický horor Vec situovaný vo vesmíre, o čom sa veľmi rýchlo presvedčíte po pozretí ukážky. Réžiu mal na starosti John Suits, ktorému scenár napísali Edward Drake a Corey Large.

Čo sa týka hereckého obsadenia, okrem Willisa v podobe Claya Younga si vo filme zahrajú  aj Cody Kearsley ako Noah, Callan Mulvey ako Teek, Kassandra Clementi ako Hayley, Rachel Nichols ako Chambers, Timothy V. Murphy ako veliteľ Stenley a Thomas Jane v úlohe admirála vesmírnej lode.

Breach trailer Bruce Willis
Zdroj: moviewsandmania.com

Bruce Willis a jeho minulosť v sci-fi projektoch

Počas svojej kariéry si Bruce Willis zahral v niekoľkých sci-fi filmoch, ktoré sa dodnes považujú za žánrovú klasiku. Herec putoval prvýkrát do vesmíru vo filme Armageddon (1998) od Michaela Baya.

V sci-fi filmoch sa však ukázal už niekoľko rokov predtým. Za zmienku stoji majstrovské dielo 12 opíc (1995), v ktorom si zahral s Bradom Pittom. No netreba zabúdať ani na film Luca Bessona s názvom Piaty element z roku 1997 alebo M. Night Shyamalanovu trilógiu.

Je určite skvelé vidieť Willisa späť v mimozemskom prostredí a ako sa popasuje s novou úlohou zistíme 18. decembra 2020. Štúdio Saban Films taktiež oznámilo, že film vyjde aj na digitálnych platformách.

Breach trailer Bruce Willis
Zdroj: movieweb.com

Čo hovoríte na sci-fi film Breach, ktorý konečne odhalil svoj prvý trailer? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -