Bruce Willis si to v novom traileri sci-fi filmu Breach rozdal proti neznámej mimozemskej sile

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Ikona akčných filmov si to namierila do vesmíru. Bruce Willis musí likvidovať mimozemský teror, o čom sa nás snaží presvedčiť aj najnovší trailer pre nadchádzajúci sci-fi film Breach.

Ukážka ponúka pohľad na klasicky arogantného a drsného Brucea Willisa, ktorý sa nám aj vo veku 65 rokov bude snažiť ukázať, že dokáže zahviezdiť aj na palube izolovanej vesmírnej stanice.

Trailer pre sci-fi film Breach:

Po úteku z devastovanej Zeme odchádza niekoľko ľudí na medzihviezdnu archu, ktorú však medzičasom napadne nová krvilačná hrozba. Na palube sa spoločne s posádkou ocitne mimozemské stvorenie so schopnosťou zmeny vzhľadu.

Trailer vyzerá miestami ako klasický horor Vec situovaný vo vesmíre, o čom sa veľmi rýchlo presvedčíte po pozretí ukážky. Réžiu mal na starosti John Suits, ktorému scenár napísali Edward Drake a Corey Large.

Čo sa týka hereckého obsadenia, okrem Willisa v podobe Claya Younga si vo filme zahrajú  aj Cody Kearsley ako Noah, Callan Mulvey ako Teek, Kassandra Clementi ako Hayley, Rachel Nichols ako Chambers, Timothy V. Murphy ako veliteľ Stenley a Thomas Jane v úlohe admirála vesmírnej lode.

Breach trailer Bruce Willis
Zdroj: moviewsandmania.com

Bruce Willis a jeho minulosť v sci-fi projektoch

Počas svojej kariéry si Bruce Willis zahral v niekoľkých sci-fi filmoch, ktoré sa dodnes považujú za žánrovú klasiku. Herec putoval prvýkrát do vesmíru vo filme Armageddon (1998) od Michaela Baya.

V sci-fi filmoch sa však ukázal už niekoľko rokov predtým. Za zmienku stoji majstrovské dielo 12 opíc (1995), v ktorom si zahral s Bradom Pittom. No netreba zabúdať ani na film Luca Bessona s názvom Piaty element z roku 1997 alebo M. Night Shyamalanovu trilógiu.

Je určite skvelé vidieť Willisa späť v mimozemskom prostredí a ako sa popasuje s novou úlohou zistíme 18. decembra 2020. Štúdio Saban Films taktiež oznámilo, že film vyjde aj na digitálnych platformách.

Breach trailer Bruce Willis
Zdroj: movieweb.com

Čo hovoríte na sci-fi film Breach, ktorý konečne odhalil svoj prvý trailer? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť