Mali jednu slávnu rolu, potom sa navždy stratili z povedomia divákov! Takto brutálne sa zmenili niekdajšie herecké hviezdy!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Brutálne premeny hereckých hviezd

Tieto brutálne premeny hereckých hviezd vám vyrazia dych! Niektoré hollywoodske stálice, ako napríklad Leonardo DiCaprio či Tom Hanks, sú neustále v centre diania. A to preto, že majú na konte viacero skvelých filmov a tým pádom aj viacero slávnych úloh. Ich kariéry sledujeme celé roky, dokonca desaťročia. Lenže nie všetci herci majú také šťastie, aby sa neustále šplhali hore. Niektorí z nich totiž majú len jednu slávnu rolu, no potom to už s nimi šlo z kopca. Napokon sa množstvo takýchto hereckých hviezd vytratí z Hollywoodu a hrá len v menších (ne)hollywoodských filmoch.

Lenže tým pádom ich väčšina divákov nevidí a to ani v bulvárnych článkoch, pretože o publicitu zrejme ani nestoja. Lenže mnohí diváci si obľúbili ich slávne postavy a preto sa dnes pozrieme na brutálnu premenu hereckých hviezd, pri ktorých sa budete čudovať, či sú to ešte stále oni! Je totiž dosť možné, že vás tieto obrázky dosť šokujú!

1. Hayden Christensen

Brutálna premena hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Pri tomto hercovi vám ihneď napadne meno Anakin Skywalker. Hayden si totiž zahral slávneho záporáka Dartha Vadera a to v prequeloch Georgea Lucasa. V dvoch dieloch stvárnil postavu Anakina Skywalkera. Presne tým bol totiž Vader pred tým, ako sa z neho stal najobávanejší zloduch v galaxii. Musíme však dodať, že fanúšikom Star Wars sa nepáčilo Haydenovo herectvo a po finále série mal obrovských problém nájsť si ďalšiu rolu. Preto sa z povedomia Hollywoodu vytratil. Napriek tomu, že pribúdajúce roky mu pridali isté vrásky, chlapčenská charizma mu stále zostala.

2. Danny Lloyd

Brutálna premena hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Danny Lloyd sa už v 6 rokoch preslávil vďaka kultovému hororu Osvietenie režiséra Stanleyho Kubricka. Ten urobil všetko preto, aby sa malý Danny nedozvedel, že vlastne hrá v horore. Napriek tomu sa Dannymu Hollywood nepáčil a svoju kariéru ukončil už v 10 rokoch. Neskôr sa stal vysokoškolským profesorom a takto vyzerá dnes. Určite by ste ho nespoznali.

3. Eva Mendes

Brutálna premena hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Eva Mendes sa do povedomia divákov dostala vďaka krimi trileru Training Day, v ktorom zažiarili Denzel Washington a Ethan Hawke. Skutočnej slávy sa však dočkala až vďaka filmu Rýchlo a Zbesilo 2. Neskôr si zahrala vo filme Hitch: Liek pre moderného muža, kde vytvorila skvelú dvojicu s Willom Smithom. Od roku 2014 sa však vo filme neobjavila a to vraj kvôli tomu, že väčšinu času venuje svojej rodine. Je totiž vydatá za Ryana Goslinga s ktorým má 2 dcéry a treba podotknúť, že je to stále kočka.

4. Sam Worthington

Sam Worthington
Zdroj: adme.media

Sam Worthington sa preslávil vďaka druhému najúspešnejšiemu filmu všetkých čias. Všetci vieme, že reč je o Avatarovi režiséra Jamesa Camerona. Po tomto fenomenálnom úspechu prišli len projekty, pri ktorých Samova kariéra skôr klesala, ako stúpala. Na rozdiel od jeho hereckej kolegyne Zoe Saldany je Avatar najväčším Samovým úspechom. Ten si ale v roku 2022 zopakuje v nesmierne dlho očakávanom pokračovaní tohto fantasy filmu.

5. Jennifer Grey

Jennifer Grey
Zdroj: adme.media

Jennifer prakticky zahodila svoju šancu kvôli lepšiemu vzhľadu. Vždy jej totiž vadil jej nos, s ktorým sa však ukázala v kultovom kinohite Hriešny tanec. A po plastickej operácii ju v podstate nikto nespoznal. Nikto jej neveril, že to je Baby z Hriešneho tanca. Odvtedy hrá Jennifer len v malých filmoch a na svoju niekdajšiu verziu sa absolútne nepodobá.

6. Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt
Zdroj: adme.media

Jennifer sa preslávila vďaka kultovému hororu Viem, čo ste robili minulé leto. V ňom si zahrala s niekdajšími hereckými hviezdami, s herečkou Sarah Michele Gellar a s hercami Freddiem Prinzeom Jr. a Ryanom Phillippeom. Po úspechu prvej časti prišla aj druhá, ktorá nezožala nadšené divácke ohlasy. Neskôr sa Jennifer ešte dostala do povedomia vďaka seriálu Stratené duše.

V súčasnosti je známa aj vďaka seriálu 9-1-1, do ktorého sa vrátila po niekoľkoročnej prestávke kvôli materstvu. Jennifer už síce neprovokuje mužských divákov svojou úžasnou postavou či dokonalým úsmevom, no stále to je sympatická herečka, na ktorú sa dobre pozerá.

7. Ethan Suplee

Ethan Suplee
Zdroj: joblo.com

Zrejme všetci si spomíname na kultový sitkom My Name is Earl, v ktorom si Ethan Suplee zahral pomalšieho brata hlavnej postavy Randyho. Všetci si ho pamätáme ako sympatického tučka s nesmierne dobrým srdcom, ktorý by sa pre svojho brata aj rozkrájal. Dnes už však po tučkovi nezostalo ani stopy. Ethan sa totiž brutálne vytrénoval a dnes vyzerá skôr ako nejaký wrestler alebo zápasník. Dúfame, že sa táto jeho nová transformácia ujme aj v Hollywoode a on získa pre neho netradičné úlohy fighterov.

Toto boli brutálne premeny hereckých hviezd. Ktorá z nich sa podľa vás najviac zmenila?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

10 COMMENTS

  1. :) pochybujem, ze tu niekto pozna My name is Earl…. rychlo napravit!!! podobna chutovka ako Red Dwarf alebo kludne to prirovnam k TBBT. Anakin si vybral koniec kariery sam, rozmyslam kolko mu dali aby sa vratil do Obiwana.. asi by mi to stacilo na 3 zivoty :)

      • …neviem, co tym myslis. Imho skoncil tak, ze mala byt dalsia sezona, ale nebola. Kopec dobrych serialov zrusili (it crowd) a natocili miesto nich zle (cojaviem aktualny Sandman sa mi nepaci). Kazdopadne si vspominam na 2 serialy, na ktore sa tvoja posledna veta hodi.. Lost a GOT.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -