Call of Duty vstupuje do novej temnej éry. Hráčov zmiatla mysteriózna upútavka

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Máme nové informácie o Call of Duty: Black Ops 6

Herná spoločnosť Activision Blizzard láka hráčov na tohtoročné Call of Duty, ktoré ponesie podtitul Black Ops 6. Už šiesty diel v tejto ikonickej sérii má podľa vývojárov otvoriť novú, temnú kapitolu, ktorú sme doposiaľ nevideli. Informovali o tom prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti X.

Na internete sa krátko nato objavil aj oficiálny teaser trailer, ktorý končí mysterióznym pohľadom na vandalizovaný monument Mount Rushmore v USA. Tváre 4 amerických prezidentov sú prekryté čiernym plátnom, na ktorom znie odkaz „The Truth Lies“ (pravda klame).

Call of Duty: Black Ops 6 vyjde už tento rok. Activision má v hľadáčiku konkrétne mesiac október 2024. Konkrétne informácie o deji zatiaľ nemáme, z propagačných materiálov sa však zdá, že témy príbehovej kampane sa zamerajú na modernú hybridnú vojnu, dezinformácie a destabilizáciu západného sveta.

Viac informácií by sme sa mali dozvedieť na nasledujúcom Xbox evente Games Showcase, ktorý sa uskutoční 9. júna.

tv
Zdroj: snímka obrazovky / Activision

Activision pri príležitosti promovania nového Call of Duty zverejnilo aj webstránku www.thetruthlies.com. Na nej sa nachádza televízor, ktorý môžete ovládať a prepínať stanice. Samotné televízne stanice vo formáte správ ukazujú dianie vo fiktívnom svete, do ktorého nás Black Ops 6 zavedie.

Komunita si medzičasom skracuje čakanie na dodatočné informácie o hre pátraním na tomto webe a skúmaním tajomstiev, ktoré sa na ňom ukrývajú.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -