Cyberpunk 2077 si zahral aj vizionár Elon Musk. Jeho reakcia vývojárov CD Project Red nepoteší

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Elon Musk sa so svetom podelil s informáciou, že aj on si stihol zahrať prelomovú hru novej generácie Cyberpunk 2077. No a síce hru okúsil len na pár hodín, aj to mu stačilo k tomu, aby si z vývojárskeho štúdia CD Project Red mierne vystrelil.

O generálnom riaditeľovi spoločností Tesla a SpaceX je známe, že je milovníkom videohier, ale rovnako ako mnoho iných hráčov, aj on sa pri hraní stretol s niekoľkými problémami.

Elon Musk Cyberpunk 2077
Zdroj: comicbook.com

Elon Musk v osobnom názore na hru Cyberpunk 2077 neskrýval sklamanie

Vizionár už v minulosti ukázal, ako veľmi rád si vo voľnom čase zahrá konzolové hry a je tiež fanúšikom sci-fi, takže Cyberpunk 2077 jeho záujmu neušiel. Ale ako vychádzajú stále nové správy o problémoch, Musk sa s verejnosťou podelil o jeho osobný názor na nedávne vydanie, na ktoré sme čakali dlhých 8 rokov.

„Cíti sa tiež niekto tak prázdny? Plačem už posledných pár dní,“ reagoval Musk na komentár neznámeho užívateľa.

Ďalší príspevok, na ktorý Musk reagoval, bolo memečko predstavujúce Michaela Scotta z The Office vloženého do titulnej fotky hry namiesto hlavnej postavy. Musk tiež napísal, že na Cyberpunk 2077 si našiel cez víkend trochu času, a aj keď hru nazval „celkom dobrou“, podľa jeho komentárov sklamanie neskrýval.

Nespokojných konzolových hráčov stále pribúda

Nie je to prvýkrát, čo sa na sociálnych sieťach za posledných pár dní objavili chyby a iné problémy spojené s touto hrou. Vývojárske štúdio CD Project Red sa preto rozhodlo povzbudiť nespokojných hráčov, aby žiadali o vrátenie peňazí.

To je tak, keď sa snažíte rozbehnúť hru novej generácie na konzole starej 7 rokov. A potom sa hráči čudujú, že im to nebeží správne. Na druhej strane sa však mal vývojár lepšie pripraviť a nemusel by riešiť tisícky sklamaných fanúšikov.

CD Project Red momentálne sľubuje novú aktualizáciu, s ktorou by sa mali všetky bugy, glitche a iné vady vyselektovať. Už len si počkať, kedy sa táto náprava dostaví a čo všetko v hre Cyberpunk 2077 zmení.

Má podľa teba Elon Musk pravdu a je Cyberpunk 2077 na konzoly jedným veľkým sklamaním? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -