Hviezda druhej série Stranger Things ako Nightwing v jeho sólovom DC filme? To by sme si pozreli!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dacre Montgomery ako Nightwing?

Ešte vo februári bolo oznámené, že režisér úspešného animáku Lego Batman natočí sólový Nightwing film pre Warner Bros. Veľa fanúšikov čakalo, že sa postava Nightwinga najprv objaví v nejakom DC filme po boku Batmana, no opak je pravdou a Dick Grayson sa ihneď dočká vlastného príbehu. Režisér už nejaký ten mesiac sľubuje pre film veľké veci, ktoré chce dosiahnuť. Na konci septembra sa ho dokonca jeden fanúšik spýtal ohľadom možných hercov na stvárnenie Nightwinga/Dicka Graysona. Odpovedal, že nikto zatiaľ obsadený nebol, no pilne hľadajú herca, ktorý by túto rolu zvládol. Teraz tu máme november, druhú sériu Stranger Things za sebou a aj možného herca, ktorý by túto postavu stvárnil.

Dacre Montgomery v druhej sérii Stranger Things
Dacre Montgomery v druhej sérii Stranger Things, Zdroj: gq.com

Týmto hercom je samozrejme Dacre Montgomery, ktorý si v druhej sérii zahral jednu z nových postáv. Presnejšie išlo o Billyho, ktorého ste buď milovali, alebo nenávideli. Vidieť ste ho mohli takisto v tohtoročnom filme Power Rangers, v ktorom stvárnil červeného rangera. Film síce nebol zrovna hitom, no jeho herecký talent ním určite je. Práve Stranger Things mu otvorili dvere do mainstreamového Hollywoodu a bolo len otázkou času, kedy si strihne nejakú väčšiu rolu. Tou by mohol byť práve Nightwing, ktorý režisér opísal ako „bad-ass akčný film„.

Vymazaný tweet na Dacreho Twitteri

Vymazaný tweet Dacreho Montgomeryho
Vymazaný tweet Dacreho Montgomeryho, Zdroj: screenrant.com

V už vymazanom tweete, Dacre Montgomery zverejnil fotku Nightwinga a k tomu jednoduchý popis „„. Hneď na to však fotku cez víkend vymazal. Práve toto rozpútalo všetky špekulácie o tom, že práve on by si mohol zahrať Nightwinga, alebo minimálne sa o to snaží. V rovnaký deň si režisér Chris McKay zmenil celý Twitter do Nightwing témy, čo by mohlo znamenať, že sa blíži nejaké veľké oznámenie. Film ešte totižto nebol oficiálne ohlásený od DC alebo Warner Bros. a tak možno čakáme iba na obsadenie hlavnej hviezdy. Najnovší tweet režiséra však hovorí jasnou rečou…

Chris McKay dal jasne najavo, že obsadzovanie pre film sa ešte nezačalo. Dodal taktiež, že pokiaľ sa začne, budeme o tom vedieť. Bude to totižto veľké. Žiadne obsadenie Nightwinga sa teda nezačalo a my môžeme len špekulovať o tom, čo mal znamenať Dacreho tweet. Možno ním dal jasne najavo, že má o stvárnenie postavy záujem.

O akejkoľvek novinke ohľadom obsadenia Nightwinga vám dáme ihneď vedieť! Čo hovoríte, chceli by ste vidieť Dacreho v koži Dicka Graysona?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -