FilmyTrailery

Gary Oldman sa predstavuje ako Winston Churchill v novom Darkest Hour traileri! Bude to jeho oscarová rola?

Gary Oldman ako Winston Churchill? To znie ako oscarová kombinácia!

Gary Oldman, poznáte ho aj keď ho nepoznáte! V súčasnosti rozhodne patrí medzi najtalentovanejších hercov v Hollywoode. Zahral si už v naozaj mnohých filmoch, no diváci a jeho fanúšikovia sa stále pýtajú, ako je možné, že tento chlap doma ešte nemá oscara? Medzi tých mnoho filmov samozrejme patrí séria o Harry Potterovi, The Dark Knight trilógia, The Fifth Element, Air Force One, Hannibal a Dawn Of The Planet Of The Apes!

No a je to práve on, čo si už tento rok zahrá britského premiéra Winstona Churchilla! Avšak, film sa nebude zameriavať na jeho celý život, ale na obdobie, kedy sa musel postaviť proti Hitlerovej armáde na začiatku 2. svetovej vojny. No a ak si teda túto naozaj charakteristickú osobu spojíte s perfektným hraním Garyho Oldmana, je jasné, že tu pravdepodobne hovoríme o výkone roka. Presvedčil nás totižto už trailer.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LtJ60u7SUSw]

Od úspešného Joea Wrighta sa teda určite bude dať na čo tešiť. Ako sme už vraveli, ak vás zaujímajú oscarové filmy, je dosť možné, že práve Darkest Hour sa medzi ne pridá. Samozrejme, hlavný ťahák bude práve Oldman, no vyzerá to tak, že reálnu šancu uspieť bude mať celý film. Každopádne, na toto špekulovanie je ešte skoro, no my si na tento film určite dáme pozor.

Zaujal vás snímok Darkest Hour? Čo vravíte na výber Garyho Oldmana ako Winstona Churchilla? Zájdete na film do kín? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár