Dave Bautista ako hrateľná postava v hre Gears 5! Uvidíme ho aj vo filme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PlayStation síce má kopu výborných exkluzívnych hier, no ani Xbox sa nemá za čo hanbiť. Série ako Forza, Halo či práve Gears of War sme si kedysi nezahrali nikde inde ako na Xboxe. Dnes už sa väčšina týchto exkluzivít dá hrať aj na PC, keďže ich vlastníkom je Microsoft.

Jednou z tých najlegendárnejších je práve vyššie spomenutá séria Gears of War, ktorá sa už 6. septembra dočká ďalšej hry – Gears 5. Počas dlhých rokov s týmito hrami sme sa dočkali naozaj neuveriteľných príbehov, ktoré si zaslúžia filmovú podobu. S týmto súhlasí aj otec celej série, Rod Fergusson. Podľa jeho slov sa však film bude odohrávať v „alternatívnom univerze“.

Zdroj: superfans.website

Čo robí Dave Bautista v Gears 5?

To znamená, že sa stále môžeme dočkať ikonických postáv ako Marcus Fenix, Dominic Santiago, Augustus Cole či Damon Baird. Tu prichádza do celého príbehu bývalá hviezda WWE a herec Dave Bautista (Strážcovia Galaxie, Blade Runner 2049). Ten sa už roky snaží o to, aby si zahral jednu z titulných postáv filmovej adaptácie.

Najviac by mu samozrejme pasoval samotný Marcus Fenix – postavu, hlas a charizmu na to herec určite má. V júli na svojom Twitteri dokonca prezradil to, že preto skúsil už úplne všetko. Len si to predstavte – Dave Bautista ako Marcus Fenix, Dwayne Johnson ako Dominic Santiago a John Cena ako Damon Baird.

Každopádne, film sa nijakým spôsobom neposúva vpred. Ešte pred dvoma rokmi sme sa dozvedeli to, že sa oň postará štúdio Universal a scenárista Shane Salerno, ktorý pracuje na filmoch Avatar 2 a Avatar 3. Medzitým sa ale Bautista dočkal inej pocty. Bolo oznámené, že sa stáva oficiálnou súčasťou hry Gears 5.

Jeho hrateľnou postavou bude Batista, teda jeho pseudonym z čias WWE. Jeho popis k oznamovaciemu videu hovorí za všetko – „už bolo k***a načase.“ Už dlhšiu dobu sa vie, že ďalšou postavou v hre bude aj Sarah Connor z filmovej série Terminátor. A teraz si predstavte multiplayer tím zložený z Dave Bautistu, Sarah Connor a Marcusa Fenixa. To je šialené!

Myslíte si, že si niekedy v budúcnosti zahrá aj vo filmovej adaptácii? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -