Deadpool oslavuje 2 roky s novou Blu-Ray edíciou! Príde aj ku nám?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Deadpool oslavuje 2 roky s novou Blu-Ray edíciou!

Keď je nejaký film úspešný, treba to ťahať poriadne dlho. No a prvý Deadpool je nepochybne jeden z najúspešnejších filmov na svete. S ratingom R, čo znamená prístupnosť od 15 rokov, sa mu podarilo dostať tam, kde ostatné filmy. No a vďaka svojej originalite sa zároveň stal jedným z najlepšie hodnotených komiksových filmov. Ako už je zvykom, distribútori v USA na takéto tituly nezabúdajú.

Všetci dobre vieme, že filmoví zberatelia sú za každú špecialitku. No a keďže Deadpool oslavuje 2 roky, aj to pekne vedeli využiť. Už o mesiac si totižto v USA budete môcť tento film kúpiť v novej limitovanej edícii. Tá nebude obsahovať žiadne zmeny oproti tej obyčajnej, len špeciálny obal. Ide teda čisto o zberateľskú povinnosť.

Deadpool - 2 year anniversary edition
Deadpool – 2 year anniversary edition; Zdroj: blu-ray.com

Či táto edícia príde aj ku nám netušíme, no myslíme, že asi skôr nie. Je však určite sranda, ako sa Deadpool aj naďalej pretláča. Toto totižto nie je jeho prvá špeciálna edícia. Deadpool v USA už stihol vyjsť v špeciálnej edícii na Comic-Cone, vo fialovej retro edícii s jednorožcom, v špeciálnom steelbooku a aj vo vianočnej edícii. Ku nám sa takéto špecialitky dostávajú len zriedka. Táto edícia vychádza zatiaľ len v USA, takže má označenie A. To je informácia pre tých, ktorí by si ju chceli objednať sem na Slovensko. Označenie A totižto znamená, že na našich blu-ray prehrávačoch si tento disk neprehráte. Budete potrebovať jeden americký. V tomto prípade to je však určite jedno, keďže náš disk je úplne rovnaký ako ich a tu ide čisto o limitovaný dizajn obalu.

Chceli by ste túto špeciálnu Deadpool Blu-Ray edíciu? Boli by ste radi, keby aj ku nám prichádzali takéto špecialitky? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -