Skoré Vianoce? Vieme, kedy vyjdú trailery na Avengers 4, Spider-Mana 2, Star Wars 9 a ďalšie trháky!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Decembrové trailery budú naozaj veľké!

Pamätáte si vlaňajší december? A ten pred ním? Von išlo toľko trailerov, že sme museli robiť špeciálne veľké články, do ktorých sme všetky hádzali. Vyzerá to teda tak, že tento rok to nebude inak. Vraj sa dočkáme ukážok na filmy ako: Shazam, Dark Phoenix, Godzilla: King of Monsters, Avengers 4, Spider-Man: Far From Home, Star Wars: Epizóda IX a Ľadové Kráľovstvo 2!

Avengers 4

Tak na toto oznámenie sme čakali naozaj naozaj dlho. Vyzerá to ale tak, že sme konečne na konci našej cesty pátrania po oficiálnom traileri. Po internete začali kolovať zvesti, že trailer by mal prísť už dnes, avšak kvôli úmrtiu Georga Busha staršieho musel byť presunutý. Na kedy? Hovorí sa, že to bude už tento piatok! Vo štvrtok večer by sme sa teda konečne mohli dozvedieť oficiálny názov filmu, keďže je jasné, že jeho príchod budú musieť ohlásiť.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Spider-Man: Far From Home

Marvel s jedným trailerom však nekončí a pokračuje aj o deň neskôr. Tentokrát s tým však nemôžu nič urobiť, keďže o marketing ich nasledujúceho filmu sa stará štúdio Sony. Tí si teda dvojku Spider-Mana budú musieť veľmi dobre spropagovať, keďže momentálne sa kritici ale aj diváci tešia ich novému animáku zo Spider sveta. Vydať trailer už túto sobotu bude teda pre nich najlepšia možnosť, najmä keď si zaspomíname na film Homecoming, ktorému trailer venovali taktiež takto v decembri.

Video z natáčania Spider-Man: Far From Home
Zdroj: mbtskoudsalg.com; loving-newyork.com

Star Wars: Epizóda IX

Pamätáte si najväčší film roka 2015? Bol ním veľkolepý návrat ságy Star Wars po 40 rokoch. Viete ale, čo mohlo za ten veľký hype a rozruch? Fantastický marketing, ktorý začal už rok pred vydaním filmu a to len s pár sekundovou ukážkou. Pochopiteľne, posledná Star Wars epizóda bude musieť dať o sebe vedieť rovnakým spôsobom a podľa všetkého sa tak stane už tento mesiac. Zatiaľ netušíme, kedy presne sa rozhodnú trailer do sveta vypustiť, no držte sa. Finále Star Wars poriadne otrasie každým.

Colin Trevorrow prezradil, aké to bolo pracovať na Star Wars epizóde IX
Zdroj: collider.com

Ľadové Kráľovstvo 2

Povedzte mi názvy populárnych vianočných rozprávok? Nepochybne by vám napadla rozprávka Ľadové Kráľovstvo, ktorá sa za tých pár rokov čo je vonku dočkala enormnej popularity. Poznajú ju jednoducho všetci a Disney svoje magické obdobie na promovanie dvojky určite nebude chcieť zmeškať. Na internete už teda kolujú zvesti, že do konca tohto mesiaca tu máme prvú ukážku aj na tento animák.

Zdroj: retrosport.sk

Godzilla: King of Monsters

Tento trailer je potvrdený už hodnú chvíľu, no tiež si dal načas so svojím zverejnením. Uvidíme ho však už túto nedeľu a Godzilla nám teda konečne po pár mesiacoch znova ukáže, čo je v nej. Marketing sa zatiaľ spolieha aj na herecké meno Millie Boby Brown, takže sme veľmi zvedaví, ako sa Eleven podarí presadiť v takomto veľkofilme.

Štúdio warner bros. godzilla 2
Zdroj: fandangonow.com

Dark Phoenix

Tu ide naozaj o prekvapivú informáciu, avšak tiež logickú. Vianočný Deadpool už čoskoro dorazí do amerických kín a štúdio ho pekne takto môže využiť na promovanie ich veľkej budúcoročnej X-Menovky. Očakávame teda, že trailer príde pár dní pred premiérou, teda pár dní pred 21. decembrom.

Prvý Dark Phoenix trailer
Zdroj: uhdpixel.com

Shazam!

DC sa Marvelom jednoducho nedá zahanbiť a podľa posledných informácií sa v najbližších týždňoch ukáže aj trailer na tento film. Ukážka by mohla prísť spolu s premiérou Aquamana, čo je tak ako pri Dark Phoenix, iba logický ťah od štúdia.

trailer na film SHAZAM
Zdroj: youtube.com

December teda vyzerá byť viac než preplnený dobrými ukážkami. Všetci filmoví fanúšikovia tak dostanú naozaj skoré Vianoce. My už teda prosíme všetky filmové štúdiá aby nás nenaťahovali a všetko pekne zverejnili. Schválne, na ktorý trailer sa tešíte najviac?

Zdroj: screenrant.com; screenrant.com; twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -