Denzel Washington žiari v novom traileri na Fences!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Denzel Washington ide bojovať o tretiu sošku!

Oscarový čas je v plnom prúde. Každé štúdio teraz vypúšťa svoje ukryté drámy, ktoré by mohli zabojovať o najlepší filmový titul, film roka. Teraz je na rade pomerne gigantické štúdio, Paramount Pictures. Tí pred nedávnom vydali trailer na nový film Martina Scorseseho, Silence. Ich druhým pokusom zaujať porotu sa stáva Denzel Washington, ktorý si pri novom filme Fences aj sadol na režisérsku stoličku!

V hlavných rolách sa teda predstaví Denzel Washington a Viola Davis. Scenár je napísaný podľa rovnomennej divadelnej hry. Dej sa zameria na postavu Denzela, smetiara, ktorý sa ťažko snaží uživiť svoju rodinu. V jeho mladosti však bol šikovný v hraní Baseballu. Tieto vlohy zdedil aj jeho syn, ktorý by sa Baseballu chcel začať venovať. Otec svoje chyby ale pozná a nechce, aby syn dopadol rovnako. Tým si ale musí priznať, že sklamal aj v osobnom živote. Čaká nás teda poriadne vzrúšo, ktoré sa rysuje už aj v traileri. Keď k tomu pridáme šikovné výkony hlavných protagonistov… máme na stole ďalšieho bojovníka o sošku!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=spCxVd9ctFs]

Aké sú vaše prvotné pocity z tejto ukážky? Ste fanúšikovia herca Denzela Washingtona? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Zdroje obrázkov: google.sk

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -