K DiCapriovi sa pripája Brad Pitt a my už poznáme oficiálny názov deviateho filmu Quentina Tarantina!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tarantinov deviaty film už má hlavných hercov a aj oficiálny názov!

Keď Tarantino robí film, diváci netrpezlivo čakajú. Tento legendárny režisér a scenárista dnes už nepotrebuje žiadne zvláštne predstavenie. Ak ste v živote nevideli ani jeden film od tohto majstra, nemôžete sa nazývať filmovým fanúšikom. Quentin nám síce do dnešného dňa priniesol len 8 filmov, no ani jeden nezaostával za druhým. Ak ste teda veľkým fanúšikom tohto tvorcu, dobre viete, že Tarantino plánuje skončiť pri čísle 10. Ostávajú nám teda už len dva filmy.

Jeho predposledný film s číslom 9 bol ohlásený už pred pár mesiacmi, no je to až teraz, kedy sa skutočne pozeráme na rozbehnutý projekt. Poznáme totižto oficiálny názov filmu a aj dve hlavné herecké úlohy. Na aký film si teda budete chcieť dať v 2019 pozor? Na taký, ktorý ponesie meno: Once Upon a Time in Hollywood. Ak si budete chcieť o dva roky vychutnať novú Tarantinovku, stačí si len zapamätať tento – na prvý pohľad – nevinný názov. Kto si teda strihne hlavné role a o čom by to celé malo byť?

Legendárny režisér a scenárista, Quentin Tarantino; Zdroj: nanopress.it

Ako sme už ohlasovali, Leonardo DiCaprio si berie hlavnú rolu. Konečne sme však zistili, kto mu bude sekundovať. Nejde o nikoho iného, ako dnes už veľmi známeho Brada Pitta. Obaja herci sú teda nesmierne talentovaní, no a obaja už s Tarantinom pracovali. DiCapria ste mohli vidieť vo filme Django Unchained (Nespútaný Django) a Pitta zase v Inglorious Basterds (Nehanební Bastardi). O tomto projekte sa však najprv rozprávalo ako o Helter Skelter, nikto teda teraz asi presne netuší o čom film bude. Mal by sa však sústredovať na Hollywood v roku 1969 a ukázať nám, aké zlo vtedy v meste panovalo, vrátane zásahov vraha Charlesa Mansona. My sme teda nesmierne zvedaví, čo si na nás Quentin chystá! Zároveň budeme netrpezlivo vyčkávať, ktoré ďalšie známe mená sa do projektu v nasledujúcich mesiacoch zapoja.

Čo vravíte na obsadenie Once Upon a Time in Hollywood? Budú k sebe DiCaprio a Pitt pasovať? Čo očakávate od tohto projektu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -