Sériový vrah Dexter chystá návrat na malé obrazovky. Herec Michael C. Hall sa ukáže v ďalších 10 epizódach

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Obľúbený seriál Dexter plánuje veľkolepý návrat na malé obrazovky a v pripravovanej limitovanej sérii nebude chýbať ani Michael C. Hall.

Showrunnerom je Clyde Phillips, ktorý v minulosti napísal scenár ku všetkým sériám a tak sa nemusíme báť, že sa projektu ujali neznáme tváre. Výroba je naplánovaná na začiatok budúceho roka a premiéry by sme sa mali dočkať niekedy na jeseň 2021.

Michael C. Hall Dexter
Zdroj: amazon.co.uk

Michael C. Hall si opäť skúsi svoj ikonický charakter v obľúbenom seriáli Dexter

O hereckom obsadení nemáme zatiaľ žiadne informácie a vzhľadom na nepriaznivý osud Dexterovej sestry Doberah Morganovej je nepravdepodobné, že sa v seriáli dočkáme návratu Jennifer Carpenter.

Dalo by sa však predpokladať, že herečka Yvonne Strahovski sa vráti do postavy Hannah, ktorá v pôvodných sériách vychovávala Dexterovho mladého syna Harrisona.

„Dexter je taká špeciálna séria pre milióny fanúšikov. K tejto jedinečnej postave sme sa chceli vrátiť až vtedy, ak by sme našli kreatívne riešenie, ktoré by bolo hodné brilantnej a originálnej série. S radosťou môžem oznámiť, že sme ho našli. Clyde Phillips a Michael C. Hall sa taktiež vrátia a už teraz sa nevieme dočkať, až to natočíme a ukážeme svetu,“ uviedol prezident spoločnosti Showtime Gary Levine.

Michael C. Hall Dexter
Zdroj: people.com

Podarí sa novej sérii uspieť ako jej predchodcovi?

Pôvodný seriál obsahoval 8. sérií, ktoré nás tešili od roku 2006 do 2013. Hlavnú postavu stvárnil Hall ako Dexter Morgan, geniálny expert policajného oddelenia v Miami s menšou úchylkou zabíjať.

Za tento seriálový výkon si Hall vyslúžil až 6 nominácií na odovzdávanie cien Emmy a 5 nominácií na Zlatý Glóbus v kategórii „najlepší herec v seriáli dráma„, z ktorých sa mu jednu z nich podarilo premeniť na prestížne ocenenie.

Či sa tvorcom podarí zopakovať úspech z minulých dekád je otázne, ale potenciál to určite má. Predsa len, finále seriálu neskončilo podľa očakávaní a väčšina fanúšikov si už dlhé roky želá pokračovanie. Toho sme sa nakoniec dočkali a o celom procese natáčania vás budeme informovať.

Čo hovoríte na novú limitovanú sériu seriálu Dexter, v ktorej sa taktiež objaví aj herec Michael C. Hall? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -