FOTO: Nakrúcanie filmu The Batman je opäť v plnom prúde. Na pľaci nechýba ani Catwoman či Penguin

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nakrúcanie filmu The Batman

Produkcia filmu The Batman je opäť v plnom prúde a štáb sa aktuálne nechádza v britskom Liverpoole. Poslednú nechcenú stopku zapríčinilo ochorenie COVID-19, s ktorým bojoval hlavný predstaviteľ Robert Pattinson. Ten je už našťastie plne vyliečený, čo naznačuje aj jeho prítomnosť na nakrúcaní. Z neho sa na internet dostalo veľa fotografií a videí, ktoré nájdete priložené nižšie v článku.

Okrem samotného Temného rytiera sa na pľaci nachádza aj herečka Zoë Kravitz ako Selina Kyle/Catwoman, Colin Farrell takmer na nespoznanie ako Oswald Cobblepot/The Penguin a vôbec prvý pohľad sme dostali na Johna Turturra ako mafiánskeho bossa Carmine Falconeho. Na jednom zábere vidíme aj Paula Dana ako hlavného záporáka Edwarda Nashtona/The Riddlera.

Vyzerá to tak, že všetky postavy spoločne vychádzajú z pohrebu. Postavy Catwoman a mafiána Carmine Falconeho sa tiež zdajú byť naozaj blízke, na ich typ vzťahu sme veľmi zvedaví. Nižšie na fotkách a videách uvidíte aj Batmana a Catwoman, ktorí jazdia na svojich motocykloch.

Nakrúcanie filmu The Batman síce je v plnom prúde, no vydania sa po odklade dočkáme až 3. marca 2022.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -