Ktorý herec by chcel stvárniť záporáka v pripravovanom Doctor Strange in The Multiverse of Madness?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Bruce Campbell a Doctor Strange 2

Po tom, ako bol legendárny režisér Sam Raimi ohlásený ako režisér nového Marvel filmu Doctor Strange 2, sme začali špekulovať, akú malú rolu by mohol vo filme stvárniť jeho dlhoročný priateľ a kolega – Bruce Campbell. Avšak Campbellove ambície prevyšujú obyčajné cameo. V očakávanom pokračovaní by rád stvárnil záporáka.

Pokračovanie Doctora Strangea bolo oficiálne oznámené minulý rok na Comic-Cone. V tejto dobe mal v réžii druhého dielu naďalej pokračovať Scott Derrickson. Avšak kvôli kreatívnym nezhodám s Marvelom od projektu ustúpil. Onedlho na to sa začalo šepkať, že ho Sam Raimi nahradí. Len veľmi nedávno sa stala táto klebeta skutočnosťou.

marvelovka doctor strange 2
Zdroj: screenrant.com

Správa o Raimiho účasti vyvolala veľké nadšenie. A niet sa čomu diviť. Raimiho Spider-Man trilógia má špeciálne miesto v srdci každého fanúšika superhrdinských filmov. A aj vďaka nej je teraz tento koncept tak úspešný. O pokračovaní toho zatiaľ veľa nevieme.

Film by sa mal volať Doctor Strange in The Multiverse of Madness. Benedict Cumberbatch by sa mal vrátiť ako titulný Doctor Strange a pridať by sa k nemu mala aj Elizabeth Olsen ako Wanda Maximoff. Práve seriál streamovacej služby Disney+, WandaVision, by mal priamo nadväzovať na Multiverse of Madness.

Samozrejme existuje veľa špekulácií o tom, aké ostatné postavy sa vo filme objavia. Či už hrdinov, ktorí budú stáť po boku Doctora Strangea, alebo záporákov, ktorí mu skrížia cestu. Avšak nič nebolo potvrdené a špekulácie ostávajú špekuláciami.

Bruce Campbell
Zdroj: cdn.hpm.io

Doctor Strange vs. Ash Williams

Krátko po tom, ako bol Raimi potvrdený ako režisér filmu Doctor Strange 2, sa na sociálnych sieťach ozval jeho dlhoročný priateľ a kolega. Legenda hororu Bruce Campbell išiel rovno k veci a veľmi jasne vyjadril svoju túžbu objaviť sa vo filme v roli záporáka: „Musí existovať nejaká postava, ktorá vyzve dobráka Doktora…

Campbell a Raimi sú priateľmi už dlhé roky a pracovali na niekoľkých projektoch. Svoje kariéry začali spoločne s kultovou hororovou sériou Evil Dead. Campbell tu stvárnil svoju najikonickejšiu rolu Asha Williamsa, ktorého si nedávno zahral znova v seriáli Ash vs Evil Dead. Raimi tento seriál dokonca produkoval. Campbell sa taktiež objavil v malej roli vo všetkých dieloch Raimiho Spider-Man trilógie.

Práve toto všetko naznačuje, že by sa mohol vo filme skutočne objaviť. Aká veľká by bola táto rola a či to bude len cameo, je zatiaľ otázne. Avšak Campbell by vedel stvárniť výborného záporáka, ktorý by presne sadol do šialenosti, akú od filmu Doctor Strange 2 očakávame. Je veľa záporákov, ktorých by mohol stvárniť.

Mohol by sa objaviť ako záporák Mr. Sinister, okolo ktorého už prebieha veľa špekulácií. Zvažovaný je aj démonický Mephisto, alebo dokonca alternatívna verzia Doctora Strangea z iného Multiverza. Nech je to už akokoľvek, budeme len radi, ak sa Bruce Campbell vo filme skutočne objaví.

Mr. Sinister Marvel
Zdroj: cloudfront.net

Doctor Strange 2 mal do kín pôvodne doraziť v máji roku 2021, avšak kvôli koronavírusu sa premiéra posunula na november 2021. Podľa posledných správ by produkcia filmu mala stále začať v júni tohoto roka, ale v súčasnej dobe už nie je nič isté. O účasti Bruca Campbella vo filme vás budeme včas informovať.

Aj vy by ste radi videli Bruca Campbella ako záporáka v Doctor Strange in The Multiverse of Madness?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -