Ostatné

Chcete sa stať Harry Potterom? Dom Dursleyovcov je na predaj!

Pán a pani Dursleyovci z Privátnej cesty číslo 4 s potešením o sebe tvrdili, že sú úplne normálni, no ďakujem pekne. Fanúšikovia vedia, že toto je prvá veta v knihe Harry Potter a kameň mudrcov. Viete, čo sa nachádzalo na “Privátnej ceste číslo 4”, a kto tam býval? Presne tak! Je to dom Dursleyovcov, a 11 rokov v ňom vo filme býval sám Harry Potter! Tento dom je práve na predaj, a verte nám, nestojí málo!

Dom Dursleyovcov

Koľko budeme musieť za dom vysoliť?

The Daily Mail oznámil, že sa dom predáva za 475 tisíc libier, čož je na eurá okolo 552 tisíc. Nachádza sa neďaleko Londýna, v Berkshire. Nenachádza sa však v rovnakom stave ako si ho pamätáme z filmu Harry Potter a kameň mudrcov. Bývalí majitelia ho dali celý prerobiť a zrenovovať. V dome sa nachádzajú 3 izby, má však aj garáž a záhradu.

Ak by ste sa pýtali, áno, vyzerá to ták že tam Harryho obrovská spálňa pod schodmi naozaj je. Bola použitá pri natáčaní prvého dielu presne v tomto dome. Bohužiaľ, pokiaľ Vás do domu nepriniesol veľký obor, list z Rokfortu Vám do domu nepríde. Ale skúsiť to určite môžete.

Spálňa Harryho Pottera

 

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Ostatné

  Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

  Ostatné

  Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

  Ostatné

  Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

  Pridaj komentár