V čom bude Rogue One odlišný od ostatných Star Wars ?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Od Star Wars filmov už viac-menej vieme, čo čakať. Avšak to sa o chvíľu zmení, keďže ešte tento rok vyjde prvý samostatný film Star Wars film. Nielenže nám nový film ukáže aj iné príbehy, ako tie z rodiny Skywalkerovcov, ale predstaví nám vraj aj komplexnejšie postavy.

Čo nám Riz Ahmed prezradil o Rogue One?

Riz Ahmed, hviezda Rogue One sa posadil s portálom The Wrap a vyjadril sa, v čom bude film iný. Podľa jeho názoru má Rogue One „odvážnejší“ a „ostrejší“ príbeh, ako ostatné filmy Star Wars. Predsa len, hlavnými postavami budú kriminálnici a rebeli zatiahnutí do tajnej vojny.

Ak ste videli aspoň jeden Star Wars film, viete, z čoho Riz vychádza. Vo všetkých siedmich filmoch bolo dobro a zlo jednoznačne rozdelené. Dokonca ani anti-hero ako Han Solo ani na chvíľku neukázal zlú tvár. Riz Ahmed nám ale vysvetľuje, že v novom filme to bude veľmi odlišné. Morálka postáv vraj zájde aj do omnoho temnejších miest.

Hlavné postavy Rogue One
Hlavné postavy Rogue One

Je samozrejmé, že je toto pre ságu Star Wars veľký risk. Na jednej strane je skvelé vidieť, že filmári chcú vyrozprávať aj iné príbehy z univerza Star Wars. Na druhej strane som ale zvedavý, či vôbec bude z filmu jasné, že sa jedná o Star Wars. Všetko ale zatiaľ nasvedčuje tomu, že film bude vskutku hviezdne dobrodružstvo. Stačí len čakať a uvidíme, či sa režisérovi Garethovi Edwardsovi podarí ságu mierne poootočiť iným smerom.

O novinkách ohľadom Star Wars vás budeme neustále informovať. Rogue One: A Star Wars Story má dátum vydania určený na 16. December 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -