Prekvapenie roka? Detective Pikachu odhaľuje ďalších klasických Pokémonov v druhom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Druhý Detective Pikachu trailer je opäť epický!

Ak nás tu v predošlých mesiacoch niečo naozaj očarilo a zároveň prekvapilo, bol to určite trailer na film Detective Pikachu, inšpirovaný rovnomennou hrou zo sveta Pokémon. Filmu totiž veril len málokto a mnohí dokonca predpovedali, že sa ani nedostane do kín. Opak je ale pravdou a Detective Pikachu sa po svojej prvej ukážke musel každému dostať na zoznam toho najočakávanejšieho, čo filmový rok ponúkne.

Hlavnou hviezdou je sám Ryan Reynolds, ktorého môžete poznať ako milovaného anti-hrdinu, Deadpoola. Sekundovať mu v jeho hranej podobe bude nováčik Justice Smith, ktorého ste mohli vidieť aj vo vlaňajšom megahite Jurský Svet: Zánik ríše. Druhý trailer sa teda zameriava skôr na príbeh Pikachua. Konečne zisťujeme detaily z jeho nového prípadu a aj dôvod, ako sa k nemu dostal alebo prečo sa rozhodne spolupracovať s mladým chlapcom.

Okrem skvelého vizuálu a ďalších príbehových detailov, nám ukážka odhalila jedno veľmi veľké prekvapenie. Ním je samotné objavenie Pokémona Mewtwo, ktorého dlhoročným fanúšikom určite netreba predstavovať. Detective Pikachu je teda prvým hraným filmom zo série Pokémon. Či sa však dočkáme ďalších hraných adaptácií z tohto sveta vám zatiaľ povedať nevieme. Každopádne, táto značka patrí medzi najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie anime na celom svete.

O réžiu filmu sa postaral Rob Letterman, ktorý nám priniesol napríklad animovaný počin Monštrá vs. Votrelci. O strih sa postaral oscarový Mark Sanger (Gravitácia). Za pestré vizuálne efekty môžu firmy Moving Picture Company a Framestore, ktoré sa postarali o efekty k filmom Wonder Woman a Strážcovia Galaxie 2. Na záver prikladáme už len vtipné video Ryana Reynoldsa, ktorý v ňom opisuje, ako sa prevtelil do role Pikachua. Do našich kín film dorazí už 9. mája.

Má podľa vás Ryan Reynolds na konte ďalší hit? Čo hovoríte na druhý trailer k filmu Detective Pikachu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -