Dámy a páni, pozor! Druhý trailer na film Kingsman: Zlatý kruh prichádza a sľubuje nám zaručenú R-rated zábavu.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Manners maketh man. Dobre známa veta zo sveta Kingsmanov. Presne tak, spôsoby robia človeka. Ale čo robí nás bežných ľudí? O tom by som asi pomlčal, ale jedno je isté. Momentálne nás všetkých robí šťastnými Comic-Con 2017, ktorý do sveta vypúšťa nové trailery od výmyslu sveta. Jedným z nich je po prvej už druhá upútavka na film Kingsman: Zlatý kruh, ktorá prichádza v krvavej podobe ako stvorenej pre akčné oko diváka. Egsy je spať a tentokrát si zo sebou prináša pár nových priateľov a samozrejme aj o niečo väčší „pár“ nepriateľov.

Štúdio 20th Century Fox odštartovalo svoju púť na obrovskom podujatí v San Diegu naozaj vo veľkom štýle. Ešte vo štvrtok predstavila svoju pripravovanú zostavu filmov, medzi ktorými sa nachádzajú aj Kingsmani. Na režisérske kreslo sa vrátil Matthew Vaughn, ktorý svoje dielo určite opäť prevedie do jedinečného vizuálneho štýlu. Mohli by sme ešte niekedy v živote vidieť niečo lepšie, ako bola scénka v kostole? Pri tomto traileri sa to vylúčiť určite nedá.

Príbeh, ktorý dokáže zaujať

Ústredie celej tajnej organizácie je zničené a straty môžeme počítať na desiatkach prstov. A čo je na tom najhoršie? Svet sa stal rukojemníkom nového záporáka – ženy. Presne tak, v hlavnej zápornej postave sa objaví nežné pohlavie. Aj keď je jasné, že táto nežná určite nebude. Krízová situácia vedie britskú partiu špiónov k „sesterskej“ organizácii Statesman, ktorej vznik sa datuje do podobného obdobia ako Kingsman. Neostáva nič iné, ako spojiť sily a spoločne sa postaviť novému nepriateľovi. No medzi oboma organizáciami panujú rôzne spôsoby a tradície, s ktorými prichádzajú aj vnútorné konflikty. A už len z toho dôvodu sa budeme mať určite načo pozerať! Osobne však dúfam, že budú mať navrch Kingsmani, nakoľko britský prízvuk vo filmoch je vždy na nezaplatenie!

Špiónska posádka na kamere a za kamerou

Hlavná postava z prvého Kingsmana jednoznačne ostáva. Talentovaný Taron Egerton (Gary ‚Eggsy‘ Unwin) sa vráti a spoločnosť mu bude robiť jeho bývalá rivalka Sophie Cookson (Roxy). Nebude chýbať ani večne potrebný Mark Strong, ktorý si zopakuje úlohu Merlina. Veľkým prekvapením ostáva aj oscarový Colin Firth, pretože jeho postava (Harry Hart) nám dokazuje, že strela do oka nemusí byť vždy smrteľná. Ku starej dobrej klasike sa pridá aj hŕstka nových „hráčov„, medzi nimi Channing Tatum, Julianna Moore, Jeff Bridges a Halle Berry.

Najväčšiu záhadou ostáva samozrejme samotný Harry, ktorý bol v prvom filme značne poznačený smrťou. No v pokračovaní sa ukáže a my dúfame, že režisér Matthew Vaughn ho na plátno prinesie späť nejakým šikovným spôsobom.

Kingsman: Zlatý Kruh
Taron Egerton ukázal, že motivácia od princeznej urobila svoje, zdroj: screencrush.com

Fox sa v roku 2014 ocitlo v značnom úspechu, kedy sa táto akčná jazda stála prekvapujúcim úspechom. Do dnešného dňa sa projekt nabalil o 414 miliónov dolárov a utíšil všetkých kritikov. Takže nie je žiadnym šokom, že sa k nám plaví pokračovanie. A dokonca sa začína šepkať, že je na ceste potencionálna trilógia, ktorá by mohla v tejto kategórii premiešať karty. Určite sa teda máme načo tešiť a viac vám napovie spomínaný trailer, ktorý sa nachádza vyššie v článku. 21. septembra to celé vypukne a verím, že sa celé kino otrasie v základoch. Pripíjam na úspech.

Takéto prekvapenie si pre návštevníkov Comic-Conu pripravil samotný film, tomu vravím propagácia a marketing na výbornú!; zdroj: movieweb.com
ZDROJFOX

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -