Zendaya a seriál Euphoria sa vrátia na obrazovky v dvoch špeciálnych epizódach ešte tento rok

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nemožno poprieť, že leto roku 2019 patrilo tínedžerskej dráme Euphoria. Stanica HBO prišla na trh s ďalším zásahom do čierneho, tentokrát úspešným ako u divákov, tak aj u kritikov. Seriál môže za svoj úspech vďačiť hneď niekoľkým faktorom, pričom jedným z nich je veľmi aktuálna téma.

Euphoria je príbehom niekoľkých amerických tínedžerov a ich zážitkov, ktoré obsahujú drogy, lásku, kamarátstva, sex a otázky ohľadom sexuálnej orientácie. To všetko je umocnené excelentnými hereckými výkonmi na čele so skvelou Zendayou (Spider-Man: Ďaleko od domova), ktorá za seriál len nedávno získala prestížne televízne ocenenie Primetime Emmy. Jedinečnú atmosféru seriálu dodáva podmanivý vizuálny štýl a hudba.

Euphoria
Zdroj: vanityfair.com

Dve nové časti seriálu Euphoria

Krátko po premiére prvej série bol seriál predĺžený aj o druhú. To dáva zmysel, keďže na konci sme videli Jules (Hunter Schafer) odísť z mesta a Rue (Zendaya) sa nevyhla relapsu v spojení s drogovou závislosťou. Odvtedy nedočkavo dychtíme po pokračovaní, ktorého produkcia je v plnom prúde a na obrazovky príde už budúci rok. Ale aj napriek tomu nás samotná hlavná hviezda potešila veľmi radostnou správou. Na svoj Instagram zavesila fotku s popisom:

„Naozaj nám chýbali. Už čoskoro budú k dispozícii dve špeciálne epizódy Euphorie. Prvá 6. decembra na @hbo“

Ešte tento rok nás teda čakajú dve špeciálne epizódy, ktorých bližšie detaily sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Každopádne, jedna z týchto častí má byť vianočnou epizódou.

Toto oznámenie prichádza spolu s fotografiou modrého oka (pravdepodobne Jules), v ktorého odraze vidíme Rue. Do trhacích kalendárov si teda zapíšte dátum 6. december, pretože nová epizóda Euphorie bude tým správnym darčekom na Mikuláša.

Je úžasné, že práve vďaka tomuto seriálu sa Zendaya stala najmladšou držiteľkou ceny Emmy za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe (dráma). Teraz nám teda neostáva nič iné ako čakať na dve špeciálne časti, ktoré budú predjedlom pred pripravovanou druhou sériou.

Tiež sa tešíte na nové časti seriálu Euphoria? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -